Přijďte podpořit AČKO!

sobota 16. 2. | 19:00

FAT PIPE Start98 PRAHA - Kunratice

ÁČKO SI VEZE Z HAVÍŘOVA NEJVYŠŠÍ PORÁŽKU V SEZÓNĚ

V neděli čekal A-tým předposlední venkovní duel v základní části. Tentokrát vyrazil až do dalekého Havířova, kde se utkal s místním Slovanem.

Do utkání vstoupil lépe Havířov, který se dvakrát dostal do vedení. Karlovarští však díky Michalu Klápovi dokázali pokaždé srovnat. Ten nejprve skvěle tečoval nahození od Ondry Vavra a poté se ukázal také svou skvělou střelu. Šťastnější však do šaten přeci jen odcházeli domácí, kteří minutu před koncem využili přesilovou hru.

Horor, tak by se zkráceně dala zhodnotit druhá třetina v podání svěřenců Petra Pánka. Těm se ve druhé třetině vůbec nedařilo a místo toho aby skóre srovnali, tak čtyřikrát inkasovali a rázem prohrávali již 7:2.

Nastolený obraz hry pokračoval i ve třetí části, Karlovy Vary se držely na míčku, góly však střílel soupeř, který se dostal do vedení 9:2. Sedm minut před koncem sice korigoval dvěma zásahy Dan Nicklas, nikdo jiný se však k němu nepřidal a tak si karlovarští hráči odnášejí ze zápasu drtivou prohru 4:10.

A-tým dostal v Havířově pořádnou facku a domů se vrací s nejhorší porážkou v sezóně. Zároveň si komplikuje situaci v boji o třetí místo, které teď drží před Ústím jen díky lepšímu skóre. Příští sobotu čeká naše borce poslední domácí utkání v základní části. Do Haly míčových sportů přijede pražský Start, tak určitě přijďte.

TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 10:4                                                                                    branky: 6. Matěj Smeták, 9. Jiří Kroček, 19. Matěj Smeták, 27. Matěj Smeták, 29. Jiří Gregor, 33. Michal Kozelský, 36. Vojtěch Vavrečka, 47. Michal Kozelský, 49. Michal Kozelský, 60. Michal Kozelský - 8. Michal Klápa, 10. Michal Klápa, 54. Daniel Nicklas, 60. Daniel Nicklas; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 24 - Václav Zavadil ?, Daniel Váradi ?; po třetinách: 3:2, 4:0, 3:2

Komentář karlovarského trenéra Petra Pánka: "Bojujeme s produktivitou, zraněními a nemocemi. Soupeř hrál dnes jednoduše a proměnil defacto každou větší šanci. Gratuluji."