MUŽI JEDOU BOJOVAT O TŘINÁCTOU VÝHRU DO BUDĚJOVIC

Vlak s názvem 1.liga nezastavuje a v neděli nás čeká již patnácté kolo. Naším soupeřem tentokrát budou České Budějovice.

České Budějovice v letošní sezóně patří k mírným zklamáním. Po loňské sezóně, kdy hned napoprvé postoupily do prvoligového play off jistě měly podobné ambice i letos. Nicméně zatím štíři neprožívají úplně povedené období. Po čtrnácti odehraných zápasech mají na svém kontě šestnáct bodů a nacházejí se až na jedenáctém místě. Na souboj s karlovarským týmem se však svěřenci Lukáše Malého naladili výhrami nad Petrovicemi a Startem. Nejproduktivnějším hráčem je Jan Králík.

A jak to vypadá v karlovarském táboře? Tam stále panuje spokojenost. V minulém kole kluci přejeli doma Jaroměř, čistým kontem se blýskl Váša Zavadil, premiérovou trefu v našem dresu zaznamenal Tomáš Nushart. Lídrem, jak našeho bodování tak toho prvoligového je stále Michal Klápa. Zajímavostí je také to, že má již nyní Michal více asistencí než za celou loňskou sezónu. Je tedy vidět, že si hráči na hřišti rozumí a dokáži si vyhovět. Snad tomu tak bude i nadále.

První měření obou celků dopadlo lépe pro Hurricany, kteří zvítězili těsně 5:3.  Ačkoliv jde tedy naše áčko do zápasu v roli favorita musí se mít na pozoru. České Budějovice rozhodně nebudou chtít odevzdat body lacino. Navíc doma se jim daří více, dokázaly zde dokonce porazit i Kladno.

Neděle 8.12.2019

SH České Budějovice

17:45 FBC Štíři České Budějovice - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

MUŽI JEDOU BOJOVAT O TŘINÁCTOU VÝHRU DO BUDĚJOVIC

Partneři