A-TÝM ČEKÁ O VÍKENDU CESTA NA DRUHÝ KONEC REPUBLIKY

Minulý víkend jsme si výhrou nad Litvínovem zajistili definitivní jistotu play off. Nyní čeká A-tým další zápas, až na druhém konci republiky změří síly se s havířovským Slovanem.

Havířov už nemá v letošní sezóně šanci postoupit do vyřazovacích bojů. Aktuálně se nachází na dvanáctém místě a ve zbývajících zápasech bude bojovat především aby si svou pozici uhájil a vyhnul se případně čtrnácté pozici. Náš soupeř v posledních zápasech zabral, když si připsal dvě výhry v řadě. Nejlepším hráčem Havířova je s dvaačtyřiceti body Matěj Smeták.

Karlovarský tým táhne ve skvělé formě hrající trio Michal Strachota, Michal Klápa a Jirka Mutinský, kteří minulý víkend měli největší zásluhu na výhře v podkrušnohorském derby. Prvně dva jmenování se navíc drží i mezi elitou kanadského bodování první ligy. Michal Strachota je čtvrtý, Michal Klápa hned za ním.

Když se oba soupeři potkali naposledy byla z toho výhra Hurricanů v poměru 8:5. Čtyři trefy si v tomto zápase připsal již zmiňovaný Michal Klápa, uvidíme tedy jak se mu bude dařit nyní. Případně zda ho nezastíní někdo z jeho spoluhráčů. 

Neděle 10.2.2019

MSH Havířov

15:00 TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

A-TÝM ČEKÁ O VÍKENDU CESTA NA DRUHÝ KONEC REPUBLIKY

Partneři