A-TÝM A JUNIOŘI OTESTUJÍ SVOU FORMU NA CZECH OPENU

Příprava na novou sezónu je v plném proudu, A-tým a juniory nyní čeká opravdu zajímavá prověrka. Ve čtvrtek vyrážejí oba týmy do Prahy na prestižní turnaj Czech Open.

Áčko odstartuje svou cestu turnajem ve čtvrtek, kdy jeho prvním soupeřem budou Gullivers Brno. Brněnští florbalisté jsou nováčkem 1.ligy, takže se s nimi budeme utkávat i v sezóně. Ve čtvrtek nás pak čeká ještě jeden zápas a to proti lotyšskému Talsu NSS/Krauzers.

Poslední utkání v základní skupině pak svěřenci Petra Pánka sehrají v pátek a to proti dalšímu prvoligovému konkurentovi, kterým je Start98. 

Ve skupině nás tedy čekají tři kvalitní soupeři a pokud chcete vidět pořádný florbal, nebo se podívat na některé nové posily, určitě neváhejte a dorazte kluky do Prahy podpořit.

Čtvrtek 8.8.2019

11:20 FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (Hala Tatran)

16:40 FB Hurrican Karlovy Vary - Talsu NSS/Krauzers (Hala Tatran)

Pátek 9.8.2019

9:20 FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha - Kunratice (Hala VŠE na Třebešíně)

 

V kategorii OPEN se pak představí tým namixovaný z juniorů a mužů. A hned v prvním zápase čeká na kluky pořádný oříšek, účastník Národní ligy Benešov. Dalším soupeřem bude tým ze Slovenska TATRA BEAR. Základní skupinu pak uzavřeeme v pátek ráno proti béčku pražských Bučis. Poté jsou na programu vyřazovací boje.

Rozpis zápasů

Čtvrtek 8.8.2019 (Hala Kobylisy)

8:40 FB Hurrican Karlovy Vary - SK Florbal Benešov

12:20 FB Hurrican Karlovy Vary - TATRA BEAR

Pátek 9.8.2019

10:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FC Bučis Team B (Hala Hamr 1)

 

 

LUKÁŠ KORBEL

 

A-TÝM A JUNIOŘI OTESTUJÍ SVOU FORMU NA CZECH OPENU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');