A-TÝM BUDE BOJOVAT O HISTORICKÝ POSTUP

Po týdnu pokračuje tento víkend čtvrtfinálová série mezi naším A-týmem a Kladnem. 

Minulý týden se toho událo pravdu hodně, v sobotu jsme dokázali otočit špatně rozehraný zápas a dojít si pro první výhru v sérii. A o den později se nám podobný kousek povedlo zopakovat, když jsme si vypracovali až šestigólový náskok a v závěru jsme přečkali i drtivý tlak kladenského týmu a mohli slavit druhou výhru. Oba zápasy muži zvládli především díky týmovému a obětavému výkonu. Kdybychom se podívali na statistiky, tak k hlavním tahounům Michalům Klápovi se Strachotou se přidali i další hráči jako Jarda Jaroš, který stejně jako vloni svou formu načasoval přesně na play off nebo Michal Chudina. Nesmíme zapomínat ani naše brankáře, kteří v obou zápasech deptali kladenské střelce.

Kladno si určitě po prvním víkendu nepředstavovalo, že bude jeden krok od vyřazení. Tým pod vedením hrajícího trenéra Dušana Přívary v Karlových Varech táhli především Ondřej Riebauer a Miloš Tyl. I když naši hráči vedou již 2:0 nečeká je nic jednoduchého. Kladno v letošní sezóně doma ztratilo ve třinácti zápasů jen sedm bodů.

A-tým stojí před historickým úspěchem, jedna výhra ho dělí od postupu do semifinále 1.ligy. A při tomto důležitém boji by nebylo špatné vyjet naše hráče podpořit přímo do Kladna. Určitě budou podporu potřebovat.

3.zápas

Sobota 9.3.2019

SH Bios Kladno

20:00 Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary

Případný 4.zápas

Neděle 10.3.2019

SH Bios Kladno 

18:00 Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

A-TÝM BUDE BOJOVAT O HISTORICKÝ POSTUP

Partneři