A-tým odstartuje herní přípravu na turnaji Prague Challenge

Přesně devadesát dní uplynulo od posledního utkání A-týmu v loňské sezóně. A již tento pátek začíná ostrá herní příprava na sezónu příští. Naši kluci se v Praze zúčastní velmi dobře obsazeného turnaje s názvem Prague Challenge, který se koná od pátku do neděle a pořádají ho FBŠ Bohemians.

Domácí tým vysílá do turnaje hned dva celky, jeden z nich bude naším prvním soupeřem v pátek večer a určitě se je na co těšit. Bohemka před novou sezónou ohlásila návrat dvou borců ze zahraničí, konkretně se jedná o Vojtěcha Bagina a Jakuba Šárku. Uvidíme, jak trenér Michal Jedlička oba své týmy namíchá a zda se nové posily představí v souboji právě s naším týmem. 

Sobotním soupeřem pak pro nás bude další účastník Superligy FBC Ostrava. I Ostrava hlásí jeden velký návrat z ciziny. Švédskou nejvyšší soutěž opustil reprezentační gólman Jan Binder a nově bude hájit barvy právě ostravského celku. 

V neděli jsou pak na programu zápasy o konečné umístění. Soupeřem karlovarského áčka bude buď letošní mistr z Vítkovic, bronzový celek Sparta Praha a nebo druhý tým domácích Bohemians.

Karlovarský trenér Petr Pánek bere na turnaj široký kádr včetně několika nových posil, jejichž jména si zatím necháme pro sebe a také některé juniory, kteří budou bojovat o své místo v A-týmu.

Pokud by jste měli volný víkend a již vám chybí kvalitní florbal, tak můžete přijet kluky do Prahy podpořit. Celý turnaj se odehraje ve sportovní hale na Děkance, odkaz na mapu vám přikládáme níže.

Rozpis zápasů (Sportovní hala Děkanka)

Pátek 21.6.2019 

20:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Bohemians green

Sobota 22.6.2019

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Ostrava

Neděle 23.6.2019

Zápas o konečné umístěni

 

LUKÁŠ KORBEL

 

A-tým odstartuje herní přípravu na turnaji Prague Challenge

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');