ATRAKTIVNÍ UTKÁNÍ, ÁČKO VYZVE V POHÁRU SPARTU

V neděli odehrál A-tým první ostré utkání v sezóně 2019/2020 a již ve čtvrtek ho čeká další. A opět to bude stát za to, čeká nás totiž opět soupeř z kategorie těch nejlepších. Ve druhém pohárovém utkání narazíme na superligovou Spartu.

Sparta stoupá každým rokem výš a výš. Pod vedením Ondřeje Kašpárka se dokázala dostat dvakrát v řadě do semifinále, vloni si pak na krk pověsili sparťanští hráči i bronzové medaile. Je tedy jasné, že letos se tým okolo kapitána Milana Garčara bude snažit o premiérový postup do Superfinále. Dopomoci by jim k tomu měly i nové posily jako například Jakub Kolstrunk nebo Josef Juha. Kdo naopak karlovarskou obranu je český reprezentant Ondřej Svatoš nebo slovinský Robert Košir. V prvním pohárovém utkání Sparta nestačila na Kladno, kterému podlehla 7:5, a proti našemu týmu tedy potřebuje zvítězit, pokud chce pomýšlet na postup dále. Uvidíme v jaké sestavě proti Hurricanům nastoupí, jelikož proti Kladnu absentovaly opory jako Radim Křenek, Milan Garčar nebo Martin Beneš.

I karlovarští nastoupili proti Bohemians bez několika opor a po většinu zápasu si vedli skvěle. Velmi dobře se ukázala nová akvizice Filip Chmelíček, který zapsal hned při své premiéře tři body. Zajímavé bude střetnutí určitě i pro dvojici Dan Kalaš a David Čermák, kteří k nám přišli právě ze Sparty. 

Karlovarští hráči pak mají v poháru ještě jednu speciální motivaci. Finále se totiž odehraje v Karlových Varech v Hale míčových sportů.

Čtvrtek 22.9.2019

Aréna Sparta Podvinný Mlýn

19:30 ACEMA Sparta Praha - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

 

ATRAKTIVNÍ UTKÁNÍ, ÁČKO VYZVE V POHÁRU SPARTU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');