CZECH OPEN 2015 - SOUHRN LETNÍHO TURNAJE

Největší florbalový turnaj CZECH OPEN 2015 je již minulostí. Do tohoto článku jsme vám shrnuli všechny výsledky a komentáře našich juniorů a mužů, které se objevovali během celého turnaje na našem FB profilu.

 

První hrací den byl velice náročný: "Hraje se v extrémních podmínkách, větší vedro jsme nezažili" komentuje začátek turnaje trenér Závora.

"Vlažný výkon proti Slavii, kde jsme soupeře přehrávali a mohli vyhrát výraznějším výsledkem, ale je to vstup do turnaje a v zápase proti favorizovanému Ústí jsme podali skvělý výkon" hodnotil Závora.

"V prvním zápase hladký vstup do turnaje proti švýcarskému soupeři, kde si zahráli i mladí hráči. Druhý zápas byl velmi vyrovnaný, ale nakonec jsme tým z Lucemburska přehráli. Musím také pochválit výborně hrající první lajnu" ukončil tímto komentářem první den trenér Závora.

 

Ve třetím hracím dni se začal hrát vyřazovací pavouk:  "Dostali jsme jeden vlastní gól a jeden vyloženě smolný z půlky hřiště. Na závěr jsme ještě s nejlepšími juniory museli odjet na můžský zápas do jiné haly. Ale prohrát v osmifinále s mistrem republiky 3:0 není žádná ostuda" komentoval závěrečný zápas juniorů trenér Závora.

"Muži měli nakročeno výše, ale bohužel jsme nezvládli klíčový zápas s Las Plantas. Nenastupovali jsme v plné sestavě, tým se měnil dle pracovního vytížení hráčů. Na druhou stranu jsem spokojen s výkonem mnoha mladých hráčů, kteří dostali svou šanci ukázat se v dospělém florbale" komentoval Závora účast mužů.


Celkové hodnocení turnaje očima a slovy trenéra Závory:

"Myslím, že celkově se Czech open vydařil. Panovali extrémní podmínky, ale kluci to zvládli dobře. Měli i mimo florbalové aktivity, které k těmto letním turnajům patří".

"Junioři odehráli velkou porci zápasů a podali skvělé výkony. V rozhodujícím zápase s Tatranem došlo ke křížení zápasu s muži a nejlepší junioři museli odjet. Celkově jsme měli v tomto zápase až zbytečně velký respekt před soupeřem, ale jsem spokojen" vrací se k osmifinále Závora.

 

Výsledky JUNIOŘI:
vs. FBŠ Slavia Plzeň 4:3 (skupina
vs. FBC Ústí 2:1 (skupina)

vs. Hagfors IBS Black 0:6 (skupina)
vs. Hagfors IBS Red 3:2 (1/16 finále)
vs. Omlux Tatran Střešovice 0:3 (1/8 finále)

 

Výsledky MUŽI:
vs. Baar United 6:0 (skupina)
vs. Roude Leiw Luxembourg 3:2 (skupina)
vs. Florbal Torpedo Havířov 0:1 (skupina)
vs. FBC Blue Horses Žehrovice 4:0 (1/64 finále)
vs. FbC Panthers 1:0 sam. náj. (1/32 finále)
vs.  Las Plantas 1:4 (1/16 finále)

 

"Nyní finišuje příprava na sezónu, čeká nás série tréninků, v úterý přátelák. Koncem srpna závěrečné soustředění ve Francii a pak už je na řadě druhé kolo poháru" doplnil Závora závěrem.

 

 

CZECH OPEN 2015 - SOUHRN LETNÍHO TURNAJE

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');