JUNIOŘI A MLADŠÍ ŽÁCI HRAJÍ DOMA, PŘÍPRAVKA JEDE VEN

Junioři ve čtvrtek v Míčovce

Z důvodu obsazenosti naší domácí haly odehrají junioři další utkání CE ligy již ve čtvrtek. Soupeřem karlovarské juniorky bude tentokrát Slavia Plzeň. Plzeň drží po pěti kolech třetí místo se ziskem deseti bodů. Do zápasu tedy půjde v roli favorita, nicméně v kvalifikační skupině se Hurricani dokázali vybičovat k výbornému výkonu a duel se Slavií dostat až do prodloužení, kde nebyli daleko od zisku bonusového bodu. Uvidíme, zda se se podaří juniorům získat nejaký ten bod i tentokrát, hodil by se jim.

Čtvrtek 14.11.2019

HMS Karlovy Vary

19:30 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Slavia Plzeň

Všechny týmy mladších žáků hrají doma

Tým White mladších žáků zatím kosí v této sezóně jednoho soupeře za druhým. V probíhajícím ročníku ztratil body pouze jednou. Další možnost potvrdit dobrou formu budou mít kluci v neděli, netradičně v hale na Slávii v Karlových Varech. Jejich soupeři budou náš druhý tým Academy, Toužim a Cheb. Pokud budete mít čas, určitě přijďte naše týmy podopořit bude to stát za to.

Rozpis zápasů (TJ Slávie Karlovy Vary)

9:00 FB Hurrican Karlovy Vary White - USK Akademik Cheb

9:40 FB Hurrican Karlovy Vary Acedemy - TJ Sokol 1.FBC Toužim

10:20 FB Hurrican Karlovy Vary White - TJ Sokol 1.FBC Toužim

11:00 FB Hurrican Karlovy Vary Academy - USK Akademik Cheb

11:40 FB Hurrican Karlovy Vary White - FB Hurrican Karlovy Vary Academy

Pozvánka samozřejmě platí i na turnaj třetího týmu mladších žáků, který hraje rovněž doma, na rozdíl od ostatních dvou celků však v sobotu v Hale míčových sportů. Hurricani postupně poměří síly s Chodovem, Ostrovem a Sokolovem.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

8:00 FB Hurrican Karlovy Vary Black - MDDM Rescom Ostrov

9:20 FB Hurrican Karlovy Vary Black - TJ Plamen Chodov

10:40 FB Hurrican Karlovy Vary Black - Florbal Sokolov

Přípravka jede do Sokolova

Početná výprava našich nejmenších se vydává v neděli do Sokolova. Celkem tři celky zde budou bojovat v tvrdé konkurenci o důležitá vítězství. Samozřejmě i zde vás zveme, aby jste si udělali výlet a vyrazili našim klukům a holkám zafandit.

Rozpis zápasů (SH Sokolov)

 

 

LUKÁŠ KORBEL

JUNIOŘI A MLADŠÍ ŽÁCI HRAJÍ DOMA, PŘÍPRAVKA JEDE VEN

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');