PŘIHLAŠUJEME REKORDNÍ POČET DRUŽSTEV

Do nové sezóny 15/16 vstoupí Hurricani s rekordním počtem přihlášených družstev hrajících soutěže ČFbU. Rozrůstají se zejména dětské/mládežnické kategorie.

Už v sezóně 14/15 odehrála družstva přípravky a elévů po dvou, někdy i po třech týmech. V rámci tzv. open družstev bylo možno například na domácí turnaje přihlásit i tři týmy. Tento systém u nejmenších chce klub zachovat i pro letošní sezónu.

Nově přibudou týmy mladších a starších žáků.

Co to znamená v číslech? Oddíl bude disponovat po dvou týmech v přípravce, elévech, mladších a starších žácích. Kategorie dorostu, juniorů a mužů zůstavájí po jednom. Celkem tedy největší klub v Karlovarském kraji přihlásí rekordních 11 družstev! Tři družstva budou hrát celostátní soutěž (muži, junioři, dorostenci).

Dále je stále v rozvoji dívčí složka, kde by se měla hrát neregistrovaná BLMF liga, ve které holky letos došli až do finále (rozhodující zápasy se hrají tuto sobotu).

 

 

GRAF VÝVOJE POČTU DRUŽSTEV ZA POSLEDNÍCH 5 SEZÓN:

PŘIHLAŠUJEME REKORDNÍ POČET DRUŽSTEV

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');