VÍKEND PLNÝ FLORBALU, DO BOJE JDE PĚT KATEGORIÍ

Junioři jedou opět ven

Junioři se pomalu osmělují mezi elitou a postupně přidávají další body. Již o tomto víkendu budou mít příležitost opět nějaké přidat. V sobotu kluci jedou do Prahy, kde je čeká konfrontace se Startem98. Start má na svém kontě zatím třináct bodů, díky kterým drží šestou pozici v 1.lize. Na naše borce má čtyřbodový náskok. Nejlepším hráčem je Matěj Tabášek. Juniorka se letos již s tímto soupeřem utkala a v Míčovce ho porazila 7:3.

Sobota 14. 12. 2019

Jedenáctka VS

18:00 FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary

O den později míří parta trenéra Míry Závory do Kladna. Kanonýři jsou na tom o poznání lépe než náš sobotní soupeř. V tabulce jsou na druhém místě, když v deseti zápasech získali třiadvacet bodů. Lídrem bodování je zatím Matyáš Bachmaier. Na Kladno letos kluci narazili již dvakrát, bohužel ani jednou z toho nebyl bodový zisk. Je nejvyšší čas to změnit.

Neděle 15. 12. 2019

SH BIOS Kladno

18:00 Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary

Dorost podruhé v řadě doma

Dorost se před čtrnácti dny představil na domácím hřišti v Hale míčových sportů. Z dvojzápasu si však body neodnesl. Reputaci si kluci mohou napravit v neděli opět v Míčovce. Hned na úvod dorostence čeká Chomutov. S tímto soupeřem jsme se letos zatím utkali jednou, ve vyrovnaném duelu z toho byla porážka 6:9. Druhým soupeřem pak pro partu trenéra Fandy Novohradského budou Teplice. I s Teplicemi máme za sebou jedno měření sil, které dopadlo lépe pro Hurricany a to v poměru 11:4. Dorostence čekají dva těžké zápasy a k tomu, aby uspěli budou potřebovat také pořádnou podporu v hledišti.

Rozpis Zápasů (HMS Karlovy Vary)

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - DDM Dynamo Teplice

19:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov

Starší žáci v Klatovech

Tým White starších žáků se zlepšuje zápas od zápasu, bohužel se jim dobré výkony nedaří často přetavit v bodový zisk. Další možnost budou mít starší žáci v sobotu v Klatovech, kde postupně změří síly s domácími florbalisty, Rokycany a Horšovským Týnem.

Rozpis zápasů (SH ZŠ Čapkova Klatovy)

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary White - Sport Club Klatovy

15:40 FB Hurrican Karlovy Vary White - FBC Rokycany

17:20 FB Hurrican Karlovy Vary White - GO-GO Horšovský Týn

Mladší žáci cestují ven

Mladší žáci na minulém turnaji potvrdili skvělou formu, také si však připsali první porážku v sezóně. Možnost to odčinit dostanou v sobotu v Toužimi. Kromě Chebu a Toužimi čeká na kluky pikantní souboj s Chodovem, který je jako první dokázal obrat o body. 

Rozpis zápasů (SH Toužim)

9:50 FB Hurrican Karlovy Vary White - USK Akadamik Cheb

10:40 FB Hurrican Karlovy Vary White - TJ Plamen Chodov

12:20 FB Hurrican Karlovy Vary White - TJ Sokol 1.FBC Toužim

Celky Black a Academy pak jedou o den později do Sokolova.

Rozpis zápasů (SH Sokolov)

 8:00 FB Hurrican Karlovy Vary Academy - Florbal Sokolov

8:50 FB Hurrican Karlovy Vary Black - MDDM Rescom Ostrov

9:40 FB Hurrican Karlovy Vary Academy - MDDM Rescom Ostrov

10:30 FB Hurrican Karlovy Vary Black - Florbal Sokolov

12:10 FB Hurrican Karlovy Vary Academy - FB Hurrican Karlovy Vary Black

Přípravku čeká domácí turnaj

V neděli budou mít fanoušci karlovarského florbalu pořádně napilno, odpoledne hraje doma dorost a dopoledne čeká turnaj v Karlových Varech také přípravku. Do boje jdou tři naše týmy, které netradičně hrají na Slávii v Drahovicích. Samozřejmě i zde je na místě pozvání, aby jste přišli podpořit naše malé talenty. 

Rozpis zápasů (TJ Slávie Karlovy Vary)

 

 

LUKÁŠ KORBEL

VÍKEND PLNÝ FLORBALU, DO BOJE JDE PĚT KATEGORIÍ

Partneři