DÍVKY BEROU DVĚ VÝHRY, DOROST A STRŽI JEDNU, HRÁLI I ELÉVOVÉ

Dorost za tři body

Dorost vyrazil v sobotu do Krupky v nejsilnější sestavě a určitě si tedy dělal zálusk na co největší bodový zisk. V cestě za tímto cílem se jim jako první postavil pražský Start.

Naši dorostenci začali utkání dobře, když hned ve třetí minutě otevřel gólový účet zápasu Adam Zahraj. Bohužel to netrvalo dlouho a udeřil i náš soupeř a nejen jednou, ale hned třikrát. Stejný příděl inkasovali Hurricani i v prostřední pasáži a po dvou třetinách to vypadalo na ztracené utkání. Zkraje třetí třetiny sice dokázal snížit Adam Zahraj. Start však nechtěl dopustit jakékoliv překvapení a brzy kontroval dvěma góly. Na výsledku už nic nezměnil ani Adam Zahraj a jeho zkompletovaný hattrick.

"V utkání s Kunraticemi jsme si vytvořili více brankových příležitostí my. Nicméně na straně našeho soupeře se ukázala větší vyhranost a kvalita, což pro nás znamenalo porážku." zhodnotil první zápas karlovarský metodik Martin Kratochvíl

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary 8:3
5. David Weigner, 5. František Vrňata, 8. Michal Záboj, 18. Petr Šimon, 23. František Vrňata, 29. Filip Bezpalec, 37. David Vondra, 40. František Vrňata - 3. Adam Zahraj, 34. Adam Zahraj, 45. Adam Zahraj; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 21 - Tomáš Heimerle 21; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:2;

Pokud někdo čekal, že by porážka mohla kluky rozhodit před zápasem s Teplicemi, tak ten musel být velmi překvapen. Hurricani totiž dostáli svému jménu a svého soupeře během první třetiny doslova smetli, celkem rozvlnili síť teplické branky pětkrát. Při chuti byl opět Adam Zahraj, který se trefil dvakrát, po jednom zásahu přidali Ondra Ančinec, Honza Mašát a Michal Szappanos. Druhá třetina již byla o poznání klidnější, nabídla totiž pouze jeden gól na každé straně. V závěrečném dějství to vypadalo, jako by si kluci mysleli, že mají vyhráno a Teplice se třemi trefami dostaly zpět do zápasu. Hurricani však ve svém středu měli Adama Zahraje, který svým čtvrtým zápisem do statistik odmítl drama. V závěru došlo ještě ke korekci skóre, díky jedné brance v každé síti. Nic to však nezměnilo na tom, že tři body putovaly do Karlových Varů.

"Proti Teplicím jsme se rychle dostali do vedení 6:1, poté začali trenéři logicky experimentovat se sestavou a zkoušet nové herní varianty. Soupeř se sice snažil dotahovat, Hurricani si již zápas pohlídali a odvezli si tři body." hodnotil druhý zápas Martin Kratochvíl

FB Hurrican Karlovy Vary - DDM Dynamo Teplice A 8:5
4. Ondřej Ančinec, 6. Michal Szappanos, 7. Adam Zahraj, 10. Adam Zahraj, 14. Jan Mašát, 27. Adam Zahraj, 43. Adam Zahraj, 45. Vojtěch Bigas - 23. Martin Šnobr, 31. Martin Šnobr, 33. Jan Veselý, 40. Richard Strejcovský, 43. Martin Šnobr; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 13 - Jan Šimon 5, Daniel Kratochvíl 12; po třetinách: 5:0, 1:1, 2:4;

Elévové válčili v Sokolově

V sobotu vyrazili elévové na turnaj do Sokolova, naše barvy měly tradičně největší zastoupení. Jak se jim dařilo nám tradičně přiblížil trenér Jarda Moravec.

"Jak je naším zvykem jsme opět poskládali vyrovnané týmy, i když tentokrát to vzhledem k veliké marodce bylo extrémně složité. I přesto, že jsme zápasy dohrávali v pěti hráčích ve všech týmech, nám turnaj ukázal velké odhodlání každého na hřišti, od tahounů až po úplné nováčky se se situací poprat a obětovat vše pro tým. Děti náročné dopoledne zvládly se ctí a my věříme, že je turnaj zocelil a připravil na další náročná utkání."

Holky braly dvě výhry

Tým našich dívek vycestoval v neděli do Mariánských Lázní, kde jim los připravil tři těžké duely. V tom prvním svěřenkyně Lukáše Grundlera změřily síly s plzeňskou Slávií, po prohrané první polovině naše hráčky ukázaly sílu, když dokázaly výsledek překlopit na svou stranu a zvítězit 6:5. Proti Katovicím holky držely krok v první části, bohužel v té druhé vstřelily soupeřky pět branek a došly si pro výhru 8:3. Jedna výhra a jedna prohra poslala náš tým do souboje o třetí místo proti domácím Mariánským Lázním, zde opět hrály prim naše hráčky a po výhře 5:1 si odvezly domů šest bodů.

Starší žáci po jednom vítězství

Tým Black v neděli ukázal své umění domácím fanouškům v Hale míčových sportů, kde se chtěl pokusit o co nejlepší výsledek v prvním koši. Hned na úvod proti Slavii Plzeň potěšili Hurricani své fanoušky hned devětkrát, utkání měli od začátku plně pod kontrolou a poprvé inkasovali již za rozhodnutého stavu. Dva hráči nastříleli hattrick, Jakub Surovec a David Pudil. Ve druhém zápase tahali starší žáci bohužel za kratší konec a po výsledku 2:5 si proti Florbalové škole Plzeň body nepřipsali. I o třetí místo kluky čekala Plzeň, tentokrát FBC. Parta Fandy Novohradského ukázala v utkání sílu, kdy dokázala smazat dvoubrankové manko, bohužel hosté v závěru ukázali větší sílu a díky dvěma gólům zvítězili 5:3.

Druhý celek White v sobotu bojoval v Tachově a dopadl stejně jako jejich kamarádi z Blacků, čili jednou výhrou. Turnaj zhodnotil jejich trenér Petr Švec.

"Na turnaji nám vůbec nevyšel první zápas s favorizovaným Tachovem, ale kvalita naší hry měla postupně vzestupnou tendenci. Ve druhém utkání jsme se začali soupeři vyrovnávat, ale zvítězit se nám povedlo až na závěr proti Tlučné. Děkujeme všem hráčům a pořadatelům."

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');