DOROST ZÍSKAL ZKUŠENOSTI NA PRESTIŽNÍM G2 CUPU

Dorost Hurricanu se v právě uplynulém víkendu zúčastnil prestižního G2 Cupu v Praze.

Tým složený ze sokolovských a karlovarských dorostenců, doplněný o několik starších žáků byl velice konkurence schopným soupeřem. Jako výpomoc získalo trenérské duo Štěpán a Novohradský na základní část čtveřici zkušených hráčů z Chomutova, kteří se na turnaji blýskli velmi skvělou hrou. Až překvapivě dobře se stačili adaptovat a zapadnout do kádru. Velké díky patří právě hráčům ze Sokolova, hlavně Štefanovi Nagymu jež se chopil kapitánského "céčka" a tým vedl celým turnajem.

Proti Brnu, Spartě a Pardubicím sehráli dorostenci z lázeňského města velmi vyrovnaná utkání, zápasy bohužel ztrácely v závěrečném dějství, kdy soupeř odskočil o dvě a více branek. Kvalita Tatranu a švédského Dalenu se potvrdila při vzájemných utkáních, kdy si Hurrican vysloužil nelichotivé skóre 1:20.

Bez výhry a bodu si z turnaje bohužel odvážíme desáté místo, i přesto ale do začátku ligy nasbírali hráči velice cenné zkušenosti. Nutno na závěr podotknout, že celé obsazení turnaje bylo vynikající a mezi všemi celky velmi vyrovnané. Jako celkový vítěz se stal Florbal Chodov.

(Tomáš Riedl)

 

 

DOROST ZÍSKAL ZKUŠENOSTI NA PRESTIŽNÍM G2 CUPU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');