FLORBALOVÝ KEMP 2015 - SHRNUTÍ

16 tréninků během 4 dnů, více než 25 nachozených kilometrů během 3 dnů, orientační závod, bazén, dětské zábavní centrum, Indiánské léto, bobřík odvahy, a další. V tomto duchu se nesl letošní florbalový kemp v karlovarských florbalistů.

 

Oproti loňským ročníkům byl ten letošní rozdělen na dvě části:

V první části, která se konala v Karlových Varech a trvala od pondělí do čtvrtka, se hráči věnovali především florbalu. Mimo jiné si ale také vyzkoušeli další nejrůznější sporty a hry, mezi které patřil například fotbal, házená, frisbee aj.

Hráči celé čtyři dny soutěžili o body v nejrůznějších florbalových i neflorbalových soutěžích a na konci je čekaly zajímavé odměny v podobě míčků, lahví a potítek, které věnoval partner klubu Florbalpoint. Na nejlepší hráče pak čekala rozcvičovací trička. V kategorii White se nejlépe umístili Jan Zátko, Sammy Farid a vítězem se stal Robin Rada. V kategorii Black nejvíce bodů získali Martin Louda, Dominik Brtek a celkově nejvyšší počet bodů získal Filip Růžek.

Letošní ročník byl také výjimečný tím, že si karlovarští florbalisté poprvé zatrénovali v nově otevřené sportovní hale.

 

V pátek se pak hráči přesunuli do Jáchymova, kde všechny čekaly především hry v přírodě a turistika. Hned na úvod na hráče čekal nelehký úkol. Trenéři je rozdělili do čtyř skupin, ke každé byl přidělen jeden z trenér a dvě mapy. Úkol zněl jasně: Dostat se na hotel do časového limitu 3 hodin. Trenéři fungovali pouze jako rádci, takže hráči o cestě víceméně rozhodovali sami. Po cestě se naštěstí nikdo nezatoulal, a tak dorazit na určené místo v časovém limitu zvládli všichni. Večer na hráče čekala zasloužená odměna v podobě relaxu v jáchymovském bazénu Agricola.

V sobotu na florbalisty čekal nabitý den. Hned ráno nasadili ostré tempo a vyšlápli si na Boží Dar, kde měli možnost se dosyta vyřádit v Dětském světě Novako, plného nejrůznějších atrakcí. Odpoledne byla na programu nejoblíbenější a nejprestižnější hra kempu „Indiánské léto“. Letošní vítězství urvala, nová trenérská posila, Denča a její tým. Večer pak na děti čekalo opékání buřtů a bobřík odvahy.

V neděli probíhaly poslední závěrečné boje. Tentokrát přišla na řadu hra „Rozlišováky“, kde týmy naposledy proti sobě bojovaly. Odpoledne už se neslo ve znamení úklidu a návratu domů.

 

Všem zúčastněným bychom touto cestou rádi poděkovali a těšíme se s Vámi na další ročník.

 

Kachna, Tomáš, Denča, Veve, Filip, Lukáš, Markét, Simča a paní Kachnová

marťa

 

ÚČASTNÍCI V JÁCHYMOVĚ

FLORBALOVÝ KEMP 2015 - SHRNUTÍ

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');