FORMU A-TÝMU PROVĚŘÍ NOVÁČEK Z ROŽNOVA

Po dvou letech strávených v Národní lize se o víkendu opět představí v Míčovce Rožnov pod Radhoštěm.

Rožnov si právo startovat v letošním ročníku v 1.lize vybojoval až v baráži, kde porazil Ostravu a poslal jí tak o patro níže. V novém ročníku však Rožnov poznává, jak krutá umí druhá nejvyšší soutěž být. V dosavadním průběhu totiž jeho hráči získali jediný bod za prohru v prodloužení se Znojmem. Tým Miroslava Kasla sráží především mizerná produktivita, s výjimkou Petrovic nikdo nenastřílel méně branek. Uvidíme, s čím tedy Rožnov přijede do Karlových Varů.

To v táboře domácích panuje zatím spokojenost, svěřenci Petra Pánka mají na svém kontě zatím plný počet osmnácti bodů a vedou beze ztráty ligovou tabulku. Když se podíváme na individuální statistiky, tak nejproduktivnějším hráčem zároveň střelcem je Michal Klápa. V posledních dvou zápasech se do skvělé formy dostala dvojice Míra Šnajdr a Matěj Svatek. Náš kapitán zaznamenal v posledních dvou střetnutích celkem sedm bodů. Druhý jmenovaný pak patří mezi nejproduktivnější hráče celé soutěže.

A ještě v jednom ukazateli patříme mezi špičku první ligy. Na tři domácí zápasy si totiž našlo cestu již 632 fanoušků, což je druhé nejvyšší číslo hned za Ústím. Pevně věříme, že tento počet o víkendu pořádně rozšíříme a opět vytvoříme atmosféru, která klukům pomůže k sedmé výhře.

Neděle 20.10.2019

HMS Karlovy Vary

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm

 

LUKÁŠ KORBEL

FORMU A-TÝMU PROVĚŘÍ NOVÁČEK Z ROŽNOVA

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');