HURRICANKY PŘIVÁŽÍ PLNÝ POČET BODŮ ZE STODU

Hurricanky v sobotu 31.1. přivezly plný počet bodů z 6. kola BLMF. V prvním zápase zdolaly tým z Tlučné 4:3, ve druhém zápase poté tým Nukleárních ovcí 5:2. Holky si tak drží naději na boj o první pozici v celé soutěži. Zápasy to nebyly vůbec jednoduché, ale holky to disciplinovaným výkonem na hřišti zvládly a potvrdily své herní kvality.

 

První zápas s druhým týmem tabulky rozhodly již v první polovině, kterou vyhráli stavem 4:1, kdy se trefila nejdříve střelou z poloviny Káťa Pisárová, poté po krásné kombinaci Andrea Lenková a nakonec přidala v rozmezí 53 vteřin 2 branky Gabriela Vaníčková. Do druhé třetiny tak šly holky s náskokem 3 branek. Soupeř dokázal snížit na 4:2, ale obranná hra nedovolila soupeřkám více šancí. Výborná obranná hra ze strany Nikol Šachové, Denisy Marešové a Dominiky Klímové rozhodla o průběhu zbytku zápasu. Zvýšit do prázdné branky měla šanci půl minuty před koncem Nikol Šachová, ale proti převaze 3 soupeřek se jí to nepovedlo. Tlučná ještě v samotném závěru korigovala na 4:3, ale to dvě vteřiny před koncem bylo skutečně pozdě.

 

Do druhého zápasu dívky nastoupily až příliš sebevědomě. Po první výhře a proti soupeři ze středu tabulky se také není čemu divit. Soupeř byl však aktivní a snažil se ohrozit branku z každé pozice. V prvním poločase skóroval soupeř dvakrát a skóre bylo 2:2. Do druhého poločasu konečně nastoupily dívky v tom pravém nasazení a začaly diktovat, jak se bude na hřišti hrát. Rozhodl tak výhoz brankářky Barbory Buchtelové, která dlouhým pasem vyzvala k sólovému nájezdu Katku Pisárovou, která dala Branku na 3:2. Hurricanky poté skórovaly ještě dvakrát a vyhrály tak zaslouženě 5:2 po třech brankách Pisárové, brance Lenkové a Vaníčkové.

 

Příští kolo BLMF odehrají dívky 21.2. v Nezvěsticích u Plzně a všichni věříme, že bude tak úspěšné jako toto kolo. Po 15 zápasech mají Hurricanky 11 výher, 2 remízy a pouhé 2 porážky.

PETR ŠUCHMAN

 

STATISTIKY:
Káťa Pisárová - 10 zápasů - 19 bodů (12+7)
Gabriela Vaníčková - 10 zápasů - 17 bodů (13+4)
Andrea Lenková - 10 zápasů - 17 bodů (9+8)
Dominika Klímová - 7 zápasů - 14 bodů (8+6)
brankářka Barbora Buchtelová - úspěšnost 87%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HURRICANKY PŘIVÁŽÍ PLNÝ POČET BODŮ ZE STODU

Partneři