JEDEN Z NEJDELŠÍCH VÝJEZDŮ SEZÓNY, MUŽI JEDOU DO PETROVIC

Blíží se víkend a to znamená jedině, opět se rozjede kolotoč 1.ligy. Náš A-tým tentokrát čeká jeden z nejdelších výjezdů sezóny. Konkrétně do více než pět set kilometrů vzdálených Petrovic.

Petrovice mají na svém kontě zatím tři body, v prvním kole dokázali porazit nováčka z Rožnova. Následně však ztratily s Gullivers Brno i se Startem. Tři body je zatím řadí na deváté místo. Petrovický celek těží ze spolupráce ze superligovou Ostravou. Jeden z lídrů bodování Šimon Kuczera nastupuje právě za FBC. Nebezpečí pro karlovarskou obranu by měl představovat rovněž Matěj Erbs, který přišel na hostování ze Slovanu Havířov a v loňské sezóně nasbíral sedmačtyřicet bodů.

Hurricani mohou být po třech kolech spokojeni, jelikož mají zatím plný počet devíti bodů. Na druhou stranu všichni tuší, že výkony ještě nejsou zcela ideální a na ty nejlepší týmy to stačit nemusí. Nejproduktivnějším hráčem je zatím s šesti body Honza Zavadil. Vloni jsme v Petrovicích ztratili třetí místo a tím pádem i možnost volby soupeře do play off. Což se sice nakonec ukázalo jako dobré řešení, i tak bychom jim porážku měli oplatit a udržet si stoprocentní bilanci.

Neděle 29.9.2019

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

14:00 Z.F.K. AQM Petrovice – FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

LUKÁŠ KORBEL

JEDEN Z NEJDELŠÍCH VÝJEZDŮ SEZÓNY, MUŽI JEDOU DO PETROVIC

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');