O VÍKENDU JEDOU STARŠÍ ŽÁCI A JUNIORKA VEN

Juniory čeká venkovní dvojzápas

Po třech utkáních doma, nyní čeká juniory také cesta ven a to konkrétně do Chomutova, kde je čeká dvojzápas v pátek a v sobotu.

Chomutov zatím může být se svým umístěním celkem spokojen, po osmi odehraných kolech má na svém kontě jedenáct bodů, za což mu patří pátá pozice. Nejproduktivnějším hráčem je šestnáctibodový Petr Švehla.

To karlovarští hráči jsou zatím ve sbírání bodů méně úspěšní. V dosavadním průběhu získali šest bodů, díky kterým jsou na osmém místě. Tým trenéra Míry Závory stojí lepší výsledky především špatná defenzivní činnost. Ze všech týmů v tabulce totiž junioři inkasovali nejvíc krát. Lídrem bodování je zatím Tomáš Zdeněk se šestnácti body, následovaný Honzou Mašátem, který je s jedenácti trefami nejlepší karlovarský střelec. 

Junioři potřebují zabrat a k tomu by se určitě hodila i nějaká ta podpora v hledišti, takže pokud máte v pátek nebo v sobotu volno, určitě vyrazte naše hráče podpořit. Upozorňujeme, že páteční duel se neodehraje v tradiční Městské sportovní hale, ale na SH Březenecká.

Pátek 6.12.2019

SH Březenecká Chomutov

19:30 Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary

Sobota 7.12.2019

MSH Chomutov

19:00 Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary

Starší žáci v Plzni

Minulý turnaj zhodnotil trenér Míra Šnajdr jako nejlepší v sezóně, nyní má tým Black šanci opět své výkony posunout o kousek dál. V sobotu hrají kluci v Plzni. Našimi soupeři budou dva místní celky. Prvním z nich bude Florbalová škola Bílí, letos se oba soupeři potkali jednou a byla z toho hubená výhra plzeňského týmu 1:0. Druhý zápas to bude tradiční derby proti FBC Plzeň.

Rozpis zápasů (ZČU Plzeň)

8:50 FB Hurrican Karlovy Vary Black - Florbalová škola Plzeň bílí

10:30 FB Hurrican Karlovy Vary Black - FBC Plzeň Blue

 

O VÍKENDU JEDOU STARŠÍ ŽÁCI A JUNIORKA VEN

Partneři