JUNIOŘI VYRÁŽEJÍ NA OSTRAVA CUP, DOROST NA NISU

Příprava na novou sezónu je v plném proudu, junioři aktuálně absolvují pro někoho populární, pro někoho nenáviděnou letní přípravu. Aby však celé léto jen neběhali, tak je o víkendu čeká také první herní test před sezónou 2019/2020. Již v pátek vyráží junioři na druhý konec republiky, kde se zúčastní tradičního Ostrava Cupu. Na naše kluky čeká účastník KB Ligy FBC Ostrava, dalšími soupeři pak jsou celky s názvem Krajánci a FBK Atlas Blansko. Zajímavé týmy najdeme i v dalších skupinách, jedním z favoritů budou určitě Vítkovice. Uvidíme, zda se Hurricani s tímto soupeřem utkají v play off.

Rozpis zápasů

Pátek 7.6.2019

15:35 FB Hurrican Karlovy Vary - FBK Atlas Blansko (Bonver Arena)

18:20 FB Hurrican Karlovy Vary - Krajánci (Trojhalí VH B)

Sobota 8.6.2019

9:50 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Trojhalí VH A) 

Dorost jede do Liberce

První herní prověrka na novou sezónu čeká také na dorostence. Již v pátek vyrážejí do Liberce na populární NISA Open. Celý program odstartuje v pátek dopoledne a na Hurricany čekají dva zápasy nejprve proti Letovicím, poté pak proti týmu s názvem Žlutá Fabie. Stejnou porci zápasů pak kluci sehrají i o den později, kdy se utkají s celky IBK Fräjeris a Plecky IBK. V neděli pak přijdou na řadu vyřazovací boje.

Rozpis zápasů

Pátek 7.6.2019

10:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Letovice (Arena 1)

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Žlutá Fabie (Arena 3)

Sobota 8.6.2019

9:30 FB Hurrican Karlovy Vary - IBK Fräjeris (ZŠ Dobiášova)

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Plecky IBK (Arena 1)

 

LUKÁŠ KORBEL

JUNIOŘI VYRÁŽEJÍ NA OSTRAVA CUP, DOROST NA NISU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');