MLADŠÍ ŽÁCI VÝBORNÍ, JUNIORKA A PŘÍPRAVKA ZKLAMÁNI

Juniorka doma na body nedosáhla

Junioři nastoupili netradičně ve čtvrtek k dalšímu duelu 1.ligy. V derby tentokrát přivítali plzeňskou Slavii, která byla vzhledem k postavení v tabulce favoritem, nicméně kluci jí už letos jednou body dokázali sebrat.

Do zápasu vstoupili domácí dobře a již ve třetí minutě šli do vedení, když Adam Zahraj zpoza branky chytře odrazil míček o plzeňského brankáře až do branky. To byla bohužel na dlouhou dobu poslední radost, poté totiž rozjela kolotoč první plzeňská lajna a pěti góly během deseti minuty vytvořila svému týmu pohodlný náskok.

V úvodu druhé třetiny to vypadalo, že se Hurricani z tvrdé facky vzpamatují. měli více ze hry a nepouštěli svého soupeře do zakončení, bohužel nebyli vůbec efektivní. Naopak Plzni stačily dvě střely aby opět navýšila již tak vysoký rozdíl ve skóre. Karlovarští se přeci jen dočkali a to když nejprve využil přesilovou hru Tomáš Smolka a poté slavil úspěch také Pepa Huňat. Plzeň to však příliš nerozhodilo a rychle přispěchala s odpovědí a to hned trojnásobnou. Poslední slovo ale měli přeci jen naši junioři, během pouhých osmi vteřin se do statistik zapsali Ondra Ančinec a Pepa Huňat.

Do závěrečné periody vstoupili junioři s jasným cílem, pokusit se s výsledkem něco udělat, případně alespoň třetinu vyhrát, bohužel tento plán dostal trhlinu již ve čtvrté minutě, poté převzali iniciativu svěřenci Míry Závory a za svou aktivitu byli odměněni brankou, o kterou se postaral Honza Mašát. Závěr zápasu nabídl ještě dva góly, po jednom na každé straně. Na té naší zkompletoval hattrick úspěšným nájezdem Pepa Huňat.

Junioři neodehráli špatný zápas, bohužel je o dobrý výsledek připravila hrůzostrašná první třetina. Další možnost na body budou mít již v pátek, kdy do Míčovky přijede FBC Plzeň.

Komentář trenéra Karlových Varů (Miroslav Závora): "Do zápasu jsme vstoupili s jednoznačným cílem, vyhrát, co nejvíc osobních soubojů na hřišti. Bohužel, tento cíl jsme nedokázali udržet po celý zápas a soupeř nám zaslouženě v první třetině odskočil o čtyři branky, které se nám po zbytek zápasu těžce doháněly. Závěr zápasu je pro nás věc, kterou musíme přenést do dalších částí sezóny. Děkujeme fanouškům a obvzlášť našim dorostencům, kteří nás po celý zápas neskutečně povzbuzovali. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů."

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ SLAVIA Plzeň 7:12
3. Adam Zahraj, 28. Tomáš Smolka, 31. Josef Huňat, 40. Ondřej Ančinec, 40. Josef Huňat, 51. Jan Mašát, 55. Josef Huňat - 6. Adam Stejskal, 8. Filip Blažek, 11. Filip Konrady, 16. Filip Konrady, 17. Filip Konrady, 26. Petr Pacanda, 26. Filip Konrady, 34. Filip Blažek, 36. Jakub Mikolášek, 37. Hynek Mošna, 44. Petr Pacanda, 54. Matouš Bešta; rozhodčí: Tomáš Kapr - Luděk Lejba; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Martin Louda 10, Martin Mičiak 9 - Michal Schödlbauer 16; po třetinách: 1:5, 4:5, 2:2;

Přípravka hrála v Sokolově

Přípravka tento víkend vyjížděla ven, konkrétně do Sokolova, kde tři naše týmy bojovaly o nějaké ty úspěchy. No a jak se jim dařilo nám přiblížil jeden z trenérů Fanda Kavúr.

"Abych pravdu řekl, tak jsme odehráli zatím asi nejhorší turnaj v sezóně. Trvalo nám půlku turnaje než jsme se probrali a začali hrát. Druhá polovina již tak špatná nebyla, ale plno věcí které jsme na tréninku nacvičili jsme do zápasů nedokázali přenést a na výkonu se to projevilo. Nezbývá nám než se opět vrhnout do práce, abychom do dalších zápasů chyby odstranily Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za skvělou podporu."

Mladší žáci zařili na domácím hřišti

Netradičně ve dvou dnech a ve dvou domácích halách sehráli mladší žáci své víkendové zápasy. Výkony byly opět skvělé, což potvrdil i trenér Filip Moravec

"Tým Black v Sobotu předvedl solidní výkony, v prvních dvou zápasech chyběli k lékaři lepšímu výsledku vstřelené góly. Chuť si kluci spravili v posledním utkání a užili si tak radost z výhry.

Tým White čekal turnaj o den později na Slavii. Naši hráči předvedli řadu krásných akcí a dokráčeli pro další turnajové vítězství. Plnění herních cílů však mohlo být lepší a určitě se na to s oběma. Závěrem chci poděkovat všem rodičům za občerstvení, které připravili pro účastníky turnaje. Jste skvělí.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');