MLADŠÍ ŽÁCI HURRICANU DOVEZLI ZNOVU ZLATO

O víkendu zamířili do Rokycan mladíci florbalového Hurricanu na další z mnoha ligových turnajů ve své kategorii. Tentokrát v rokycanské hale narazili na domácí tým, dva týmy Keria Plzeň a Slavii Plzeň. Tým Hurricanu jel obhajovat první místo z minulého turnaje ve Stodu. Karlovarský tým nenechal nikoho na pochybách a postupně vyhrál nad Rokycany (4:1), pak si lehce poradil s týmem Keria Plzeň-oranžoví (12:0), nenechal se zaskočit ani Slavií Plzeň (3:1). V posledním zápase je trošku potrápilo Kerio Plzeň-modří (3:2). Znovu ale nikdo nepochyboval, že tým Hurricanu patří v kategorii mladších žáků dlouhodobě k nejlepším týmům v plzeňsko-karlovarském regionu. Z hráčů je třeba vyzdvihnout nadějný talent - Pepu Sedláčka, který, byť ještě elév, vstřelil nejvíce branek týmu. Velice šikovní jsou také Nikolas Mareček a Matěj Korbel, který už pravidelně nastupuje o kategorii výše. V bráně s pouhými čtyřmi inkasovanými góly vše pohlídal Martin Louda.

SESTAVA: Louda Martin, Korbel Matěj, Axmann Jan, Bedrník Martin, Mareček Nikolas, Sedláček Josef, Chyla Štefan, Vobořil Ladislav, Bečka Tomáš, Prokop Robin, Růžek Filip, Pernet, Tadeáš, Bartoš Jan, Ančinec Ondřej.

KONEČNÉ POŘADÍ:
1.místo FB Hurrican K. Vary
2.místo FbC Sokol Rokycany
3.místo FBŠ Kerio Plzeň modří
4.místo Slavia VŠ Plzeň bílí
5.místo FBŠ Kerio Plzeň oranžoví

zdroj: KV Deník (27. 1. 2015)

 

VÍTĚZNÝ TÝM MLADŠÍCH ŽÁKŮ

 

 

 

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI HURRICANU DOVEZLI ZNOVU ZLATO

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');