MILAN TOMAŠÍK NA SKOK V KARLOVÝCH VARECH

Reprezentant a bronzový medailista z posledního mistrovství světa Milan Tomašík navštíví v pondělí trénink elévů a mladších žáků.

Opora české reprezentace se na tréninku elévů a mladších žáků podělí jak o své reprezentační zkušenosti, tak zkušenosti z české extraligy a hlavně ze švédské Superligy, kde hrál za IBK Dalen.

"Milan se párkrát za rok ukáže ve Varech, jeho přítelkyně tady má rodinu a dříve hrála za Karlovy Vary. Pokud má čas, vždy se objeví na nějaké akci Hurricanu," vysvětluje účast sportovní manažer klubu Truhlář.

V pondělí od 15:30 navštíví několikanásobný reprezentant trénink elévů a zůstane i na začátek tréninku mladších žáků. "Proběhne ukázka florbalových dovedností a nakonec si s klukama zahraje. Jsou připraveny i nějaké soutěže," doplňuje trenér Hyke.

 

  

 
zdroj: www.sport.cz
MILAN TOMAŠÍK NA SKOK V KARLOVÝCH VARECH

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');