JUNIOŘI NADĚLOVALI, HRÁLI TAKÉ ELÉVOVÉ A STARŠÍ ŽÁCI

Junioři řádili v Plzni

Vánoce jsou již dávno pryč, pořádnou nadílku si však pro své soupeře připravili v sobotu naši junioři. V prvním zápase narazili na Rokycany a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto již po první třetině, karlovarští borci se v ní dostali do vedení 6:0. Kdo by si myslel, že v dalším průběhu trochu zvolní byl na omylu, Hurricani totiž ještě přitlačili na pilu a svému soupeři nasypali dalších třináct gólů a došli si pro jasné vítězství v poměru 19:2. Osm bodů (3+5) zaznamenal Tomáš Smolka, sedm (4+3) pak Dominik Šíbl, šest kanadských bodů si do statistik připsali Jirka Mutínský (5+1) a Jirka Šťovíček. 

 FBC RAMOS ROKYCANY - FB Hurrican Karlovy Vary 2:19

branky: 20. Filip Pokorný, 32. Lukáš Mašek - 5. Tomáš Riedl, 9. Jiří Šťovíček, 10. Tom Schöniger, 11. Tomáš Smolka, 11. Ondřej Ančinec, 12. Jiří Šťovíček, 15. Jiří Mutínský, 16. Tomáš Smolka, 17. Dominik Šíbl, 19. Dominik Šíbl, 20. Jiří Mutínský, 21. Dominik Šíbl, 22. Jiří Mutínský, 23. Tomáš Smolka, 24. Tom Schöniger, 25. Jiří Šťovíček, 28. Jiří Mutínský, 31. Dominik Šíbl, 31. Jiří Mutínský; rozhodčí: Vladislav Klouda - Daniel Karásek; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 38; zásahy brankářů: Lukáš Nesét 15 - Roman Zápolský 11; po třetinách: 0:6, 1:9, 1:4;

Ještě hůře dopadl Horšovský Týn. Tomu svěřenci Míry Šnajdra nasázeli dvaadvacet gólů a o tři branky ještě překonali svůj střelecký účet z prvního zápasu. Největší podíl na výhře měl s osmi body (4+4) Jirka Mutínský. Hned čtveřice hráčů přispěla k výhře pěti individuálními zápisy. Konkrétně to byli Dominik Šíbl (3+2), Jirka Šťovíček (3+2), Matěj Korbel (2+3) a Tomáš Smolka (1+4).

Starším žákům se doma nedařilo

Starší žáci hráli v neděli doma v Hale míčových sportů, kde chtěli ukázat svou sílu a udržet si místo v elitním výkonostním koši. Prvním karlovarským soupeřem byl lídr soutěže plzeňská Slavie a naši hráči se hned na úvod postarali o překvapení, když dokázali zvítězit 4:3. Na tuto výhru už bohužel starší žáci nedokázali navázat, v dalších třech střetnutích již nebodovali a poprvé v sezóně tak opouští první koš.

 Elévové hráli v Ostrově

Dva týmy elévů se v neděli představily v Ostrově a opět si vedly na výbornou. Výkony našich borců zhodnotil jeden z trenérů Filip Moravec.

"Na turnaj jsme vyslali dvě vyrovnaná družstva. V každém týmu byli zkušenější hráči, kteří měli mentorovat jejich méně zkušené kamarády. Z tohoto pohledu jsme s turnajem spokojeni a splnil naše očekávání. Z pohledu herního byl turnaj jako na houpačce, světlé momenty střídaly slabší. I přes dobře vyhlížející výsledky máme stále na čem pracovat, protože chceme naši ideální hru předvádět celý turnaj a ne jen v jeho částech."

 

 

LUKÁŠ KORBEL

JUNIOŘI NADĚLOVALI, HRÁLI TAKÉ ELÉVOVÉ A STARŠÍ ŽÁCI

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');