MLADŠÍ ŽÁCI VLÁDLI, DAŘILO SE I ELÉVŮM A HRÁLI I STRŽI

Elévové mají za sebou první turnaj sezóny

Elévové o víkendu odstartovali svou pouť novou ligovou sezónou. Celkem čtyři naše týmy vyrazily do Ostrova, kde si vedly opravdu skvěle. Celý turnaj zhodnotil jeden z trenérů Dominik Šíbl.

"S prvním turnajem jsme jako trenéři velice spokojeni, všechny týmy hrály velice dobře, což také potvrdilo konečné pořadí našich celků. Všichni hráči bojovali a jsme rádi, jaké měli nasazení a herní kázeň po celou dobu turnaje. Zápasy byly velice vyrovnané a naše děti se s nimi popraly velice dobře, jak fyzicky, tak i psychicky. Nesmíme také zapomenout na všechny rodiče, kterým moc děkujeme za podporu. Bez vás by to nešlo."

Tým Black starších žáků přivezl tři body, tým White bohužel bez výhry 

Starší žáci neprožili příliš povedený první turnaj, chuť si tak chtěli spravit v sobotu. Jako první se podíváme, jak se dařilo týmu Black. Ten hrál v rámci prvního koše ve Františkových Lázních a hned v prvním zápase na kluky čekal pořádající Cheb. Utkání nabídlo vyrovnaný florbal, což se promítlo i do skóre, ještě minutu a půl před koncem svítil na ukazateli nerozhodný stav 3:3. Bohužel v závěru Hurricani dvakrát inkasovali a prohráli tak 3:5. Do druhého zápasu proti plzeňské Slavii nastoupili kluci dobře a díky brankám Martina Tvrdka a Robina Rady vedli po první polovině 2:1. Slavii se sice poté povedlo vývoj překlopit ve svůj prospěch. Konec druhé poloviny však tentokrát patřil našim starším žákům. Martin Tvrdek a Robin Rada si připsali druhé góly v zápase a rozhodli tak o výhře svého týmu v poměru 4:3. Poslednímu zápasu dlouho kralovali brankáři, střelcům se povedlo najít recept až v sedmnácté minutě, kdy se FBC Plzeň dostala do vedení 2:0. Hurricani už zvládli pouze korigovat zásluhou Robina Rady, víc už toho bohužel nestihli a tak si z Františkových Lázní odvezli konečné páté místo.

Druh tým White sice předváděl bojovné výkony, bohužel se trápil v koncovce a po porážkách 0:7 s Klatovy, 1:5 s Tlučnou a 4:10 s Florbalovou školou Plzeň obsadil na turnaji v Klatovech poslední místo.

Mladší žáci ovládli turnaj ve Františkových Lázních

Mladší žáci odstartovali v neděli svou pouť ligovou sezónou 2019/2020 a premiéra to byla úspěšná. Kluci tentokrát vyrazili jako již tradičně rozděleni na dva týmy do Františkových Lázní. Tým White celým turnajem prošel bez hořkosti porážky a naprosto zaslouženě obsadil první místo. V týmu Black nastoupila řada hráčů, pro které to byly vůbec první zápasy, takže sbírali především důležité zkušenosti.

 

LUKÁŠ KORBEL

MLADŠÍ ŽÁCI VLÁDLI, DAŘILO SE I ELÉVŮM A HRÁLI I STRŽI

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');