MLÁDEŽNICKÝ TÝMŮM SE O VÍKENDU PŘÍLIŠ NEDAŘILO

Junioři o víkendu uzavřeli kvalifikační skupinu CE ligy. V sobotu bojovali o nějaké ty body se silnými pražskými Bohemians.

Hurricani nastoupili do domácího zápasu dobře a v deváté minutě se dostali po brance Matěje Korbela do vedení. To drželi téměř až do konce třetiny, kdy Bohemians dvakrát překonali jinak výborného Martina Loudu a překlopili vývoj zápasu na svou stranu. V úvodu druhé třetiny to sice bylo již 3:1. V šestatřicáté minutě zasadili domácí svému soupeři dva tvrdé údery. Konkrétně se do statistik zapsali Jirka Mutínský a Ondra Ančinec. Třetí třetině dlouho kralovali brankáři, kteří předváděli opravdu krásné zákroky a po zápase byli vyhlášeni hráči zápasu. V závěru zápasu však Bohemians ukázali větší zkušenost a čtyřmi góly rozhodli o svém vítězství.

Komentář trenéra domácích Miroslava Závory: "Máme za sebou těžký zápas s kvalitním soupeřem. První třetina byla vyrovnaná. Ve druhé třetině se nám vůbec nedařilo a soupeř se dostával do hry. Přesto jsme tuto třetinu vyhráli. Ve třetí třetině se dlouho držel nerozhodný stav. V závěru Bohemka ukázala své zkušenosti a v rozhodujících momentech odskočila. Děkujeme soupeři a divákům."

FB Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:7
10. Matěj Korbel, 37. Jiří Mutínský, 38. Ondřej Ančinec - 18. Jiří Kratina, 20. Jiří Kratina, 24. Filip Folauf, 56. Michal Vojtíšek, 57. Jiří Kratina, 58. Jan Malič, 60. Vojtěch Bílek; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Martin Louda 33 - Jakub Zavřel 17; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:4;

V neděli nastoupili svěřenci Míry Závory k poslednímu utkání kvalifikační skupiny proti FBC Plzeň. Úvod zápasu byl zcela odlišný než o den dříve. Během první dvacetiminutovky padlo hned šest branek, po třech na každé straně. Na karlovarské slavili úspěch střelecké pokusy Tomáše Zdeňka, Jardy Péce a Adama Zahraje. Druhá třetina bohužel patřila domácímu celku, který třemi zásahy odskočil do trháku. Ve třetí třetině už Karlovy Vary nenašly síly na obrat, naopak ještě jednou inkasovaly. V závěru již pouze na konečných 7:4 korigoval Tomáš Smolka.

Komentář karlovarského metodika Martina Kratochvíla: "Dnes karlovarští trenéři nasadili do utkání šest hráčů, kteří pravidelně juniorku zatím nehráli. Někteří další nastupovali na jiných postech a na zápas to mělo logicky vliv. Některé pasáže utkání ale byly dobré a to je pro tyto hráče příslib. Jen škoda, že se utkání nezúčastnili další karlovarští dorostenci, kterým by právě tahle utkání pomohla."

FbC Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 7:4
2. Václav Hajšman, 9. Tomáš Holeček, 16. Vít Malý, 21. Tomáš Holeček, 30. Jaroslav Konopík, 37. Václav Hajšman, 45. Štěpán Plachý - 1. Tomáš Zdeněk, 4. Jaromír Péc, 10. Adam Zahraj, 58. Tomáš Smolka; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Matěj Urban 26 - Martin Mičiak 13, Roman Zápolský 20; po třetinách: 3:3, 3:0, 1:1;

Junioři mají za sebou kvalifikační skupinu ve které obsadili třetí místo a do elitní části soutěže nepostupují. Budou tak nastupovat v 1.lize, stejně jako FBC Plzeň.

Dorost bez bodů v Ústí

Dorost v sobotu vyrazil do Ústí, kde chtěl napravit nepovedený vstup do sezóny. Prvním soupeřem pro naše borce byl Chomutov. Od úvodu viděli diváci velké množství branek, více ve vedení byl Chomutov, Hurricani mu však žádný větší náskok nepovolili. Po první třetině byl stav 4:3 v náš neprospěch. Úspěšnými střelci byl Dan Grulich, Martin Prokopec a Adam Zahraj. Rozhodující momenty přišly ve druhé třetině, kdy chomutovský celek odskočil do vedení 7:4. Ve třetí třetině se ještě svěřenci Fandy Novohradského pokoušeli o obrat, branky z hole Martina Lukeše a Adama Zahraje nestačily, jelikož i Chomutov se dokázal trefit dvakrát.

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 9:6
10. Tomáš Kotlan, 10. Adam Gondek, 14. Tomáš Kotlan, 15. Jakub Olejka, 17. Jakub Olejka, 24. Jakub Olejka, 29. Tomáš Kotlan, 34. Tomáš Hennrich, 42. Martin Jeníček - 10. Daniel Grulich, 14. Martin Prokopec, 15. Adam Zahraj, 17. Jan Mašát, 39. Martin Lukeš, 40. Adam Zahraj; rozhodčí: Petr Kopta - Jan Vacín; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Kala 14 - Tomáš Heimerle 19; po třetinách: 4:3, 3:1, 2:2;

Před druhým zápasem s Tatranem Střešovice odjelo několik opor na zápas naší juniorky. A absence klíčových hráčů byla znát. Tatran od úvodu dominoval, na branku svého soupeře valil jeden útok za druhým a postupně navyšoval skóre, které se zastavilo až na hrozivých 0:25.

Starší žáci mají za sebou vstup do sezóny

Starší žáci o víkendu odehráli své první zápasy, tým Black hrál v sobotu v sobotu v Plzni a v prvních dvou zápasech to vypadalo jako by si zapomněl střeleckou mušku v Karlových Varech. Jeho hráči totiž nedokázali skórovat ani proti Chebu, kterému podlehli 0:3 a ani Slavii Plzeň, ta zvítězila 8:0. Góly přišly až na závěr proti Sokolovu a to hned pět. Dvakrát mířil přesně Martin Tvrdek, jednou pak Vojtěch Slavík, Jakub Rolenc a David Pudil, kteří tak zařídili svému týmu výhru v poměru 5:3.

Druhý tým White hrál v Tachově, bohužel ani jemu se příliš nedařilo. Postupně prohráli s Tlučnou 4:2 a Tachovem vysoko 10:3. Ve třetím zápase byli starší žáci Klatovům vyrovnaným soupeřem, bohužel ani zde se výhry nedočkali a po boji prohráli 4:7.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');