MLŽI A PŘÍPRAVKA DOMA, NEJSTARŠÍ KATEGORIE JEDOU VEN

Juniorku čeká dvojité derby

Základní část 1.ligy juniorů se pomalu chýlí ke konci, zbývá odehrát posledních pět zápasů, ve kterých bude naše juniorka bojovat o udržení pozic zajištujících play off. O tomto víkendu jedou kluci hned dvakrát do Plzně.

Prvním soupeřem bude v sobotu večer plzeňská Slavia. Plzeň patří v této sezóně ke špičce soutěže, aktuálně jí patří třetí místo s pohodlným náskokem na soupeře za ní. Nejlepším hráčem týmu je s osmadvaceti body Jakub Mikolášek. Naši borci se s tímto celkem utkali letos již třikrát, zatím mu sebrali pouze bod. Nicméně od posledního zápasu šla naše forma nahoru a určitě kluci nedají Slavii nic zadarmo.

Sobota 25. 1. 2020

Slavia VŠ Plzeň

19:45 FBŠ Slavia Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary

O den později jede parta Míry Závory na stejné místo znovu. Jen s tím rozdílem, že tentokrát juniory čeká FBC Plzeň. FBC má úplně jiné starosti než náš sobotní soupeř, aktuálně se nachází na úplném chvostu prvoligové tabulky s pouhými sedmi body. Junioři letos ze tři zápasů Plzeň porazili hned dvakrát, v obou případech to však bylo na domácím hřišti. Doufejme, že to nyní kluci zlomí ,jelikož body potřebují jako sůl.

Hurricani jsou aktuálně na šestém místě, což je poslední pozice zaručující postup do vyřazovací fáze, zezadu se však na ně tlačí Chomutov a také Milevsko. Vzhledem k tomu, že náš A-tým hraje již v pátek budou moci trenéři využít kompletní kádr. Určitě se tedy bude na co dívat, takže pokud máte čas určitě vyrazte juniory do Plzně podpořit.

Neděle 26. 1. 2020

MSH Plzeň

15:45 FBC Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary

Dorost po týdnu jede opět do Prahy

Dorostenci minulý týden hráli v Čakovicích, odkud si kluci přivezli tři body. V sobotu je ve stejné hale čeká další dvojzápas. Na úvod celého programu čekají naše borce Teplice. Dynamo v obou letošních měřeních sil dokázali porazit. O poznání složitějším soupeřem bude Ústí. To vede tabulku koše B a letos karlovarský tým již porazil a to výrazným rozdílem.

Rozpis zápasů (SH Čakovice)

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary - DDM Dynamo Teplice A

16:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí

Přípravka v sobotu doma

Již zítra odstartuje parádní florbalový program, kdy se doma ve třech dnech představí tři kategorie. V sobotu obsadí palubovku v Hale míčových sportů přípravka, fanoušci se mohou těšit na tři karlovarské týmy, které poměří síly se soupeři z Ostrova, Chodova a Sokolova. Přijďte naše kluky a holky podpořit, bude se na co dívat.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

V neděli se představí doma i mladší žáci

Atraktivní domácí víkend zakončí v neděli mladší žáci. Dopolední program obstará tým White. V roli vyzyvatelů přijedou Sokolov, Cheb a Chodov.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

9:00 FB Hurrican Karlovy Vary White - TJ Plamen Chodov

10:40 FB Hurrican Karlovy Vary White - USK Akademik Cheb

12:20 FB Hurrican Karlovy Vary White - Florbal Sokolov

Po obědě pak na hřiště nastoupí zbylé týmy Black a Academy. Můžete se těšit na jejich souboje s Ostrovem a Toužimí. Přijďte se podívat do Míčovky na parádní florbal.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary Black - MDDM Rescom Ostrov

13:50 FB Hurrican Karlovy Vary Academy - TJ Sokol 1.FBC Toužim

14:40 FB Hurrican Karlovy Vary Black - TJ Sokol 1.FBC Toužim

15:30 FB Hurrican Karlovy Vary Academy - MDDM Rescom Ostrov

16:20 FB Hurrican Karlovy Vary Black - FB Hurrican Karlovy Vary Academy

 

LUKÁŠ KORBEL

MLŽI A PŘÍPRAVKA DOMA, NEJSTARŠÍ KATEGORIE JEDOU VEN

Partneři