Logo Mobil

MORAVEC: RODIČE MOHOU PLÁNOVAT PRÁZDNINY S FB HURRICAN

Dnes jsme pro Vás připravili rozhovor s manažerem oddílu Filip Moravcem. Hlavním tématem byly akce pořádané jak pro hráče, tak třeba pro jejich rodiče. 

 


1. Ahoj Filipe, mimo jiné máš v našem klubu na starost organizaci akcí. Jaké akce připravujete po návratu do "normálního" režimu? 
Ahoj, těch akcí plánujeme opravdu několik. Od 28. do 30. května plánujeme uspořádat tradiční víkendový event v Nečtinách. Na konci školního roku, to bude rafting s grilováním a případným přespání v kempu. O prázdninách proběhnou příměstské tábory a tradiční soustředění a kempy. Poslední akcí, pro kterou zatím nemáme termín, je cyklistický výlet. 
 
2. Jaké jsou cíle těchto akcí?
Cíle jsou různé. U Nečtin, raftingu a kol chceme zacílit především na utužení a možná i znovuvytvoření dobré party, jak mezi hráči, tak mezi rodiči. Osobní kontakt nám je dlouhou dobu odepřen a proto tyhle akce budou důležité. Příměstské tábory mají za cíl především sportovní vyžití dětí v době letních prázdnin a to jak pro naše členy, tak pro širokou veřejnost. Soustředění a kempy už se více specializují na florbal. 
 
3. Pro jaké věkové kategorie připravujete akce?
Akce jsou tvořeny tak, aby každá věková kategorie měla možnost něco zažít. První dvě akce jsou pro celý klub, zejména pro rodiče s dětmi. Příměstské tábory pro děti od 6 do 14 let a soustředění a kempy jsou rozděleny pro dívky i chlapce dle jednotlivých složek v klubu. 
 
4. V minulosti klub pořádal také akce s rodiči. Jak to bude letos?
Event v Nečtinách, rafting s grilováním a cyklistická akce budou otevřeny i pro rodiče, kteří budou mít možnost se připojit a zažít s námi zábavu, která tyto akce pravidelně provází. 
 
5. Poslední otázka, jak se rodiče a hráči mohou přihlašovat?
Veškeré přihlášky jsou připravovány v členské sekci. V "E-přihláškách" se lze pomocí tří kliknutí na akci přihlásit. U akcí pro veřejnost je připraven také formulář, zejména pro nečleny klubu. 
Přihlášení je momentálně zpřístupněno na prázdninové akce, tedy příměstskáče, soustředění a kempy. Rodiče už nyní tedy mohou plánovat prázdniny ve sportovním duchu s FB Hurrican. 
MORAVEC: RODIČE MOHOU PLÁNOVAT PRÁZDNINY S FB HURRICAN

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

Logo mobil menu