MUŽI A JUNIOŘI ZA PLNÝ POČET, STARŠÍ ŽÁCI BEROU POUZE BOD

Junioři prožili další velice úspěšný ligový turnaj. V prvním utkání se jim po tuhé bitvě se Slavií Plzeň podařilo udolat svého rivala v poměru 5:4. Druhý zápas je čekaly slabší Lovosice, což měl být pro Vary lehký soupeř, jenže po dvou třetinách svítilo na světelné tabuli skóre 3:3. To by ale nebyl první tým ligy, aby si s tím nedokázal poradit. Dva góly v poslední třetině rozhodly o dalších třech bodech pro Vary.

AFK Lovosice – FB Hurrican Karlovy Vary 3:5 (0:1, 3:2, 0:2)

Góly a asistence Hurricanů: Tomáš Müller (David Hanč), Daniel Pavlíček (Ivo Čechman), Miroslav Kapr (Marek Ančinec), 2x Václav Kříž

FB Hurrican Karlovy Vary – Slavia VŠ Plzeň 5:4 (1:0, 0:3, 4:1)

Góly a asistence Hurricanů: Marek Ančinec, Ivo Čechman (Tomáš Kafka), Tomáš Müller (Marek Ančinec), Tomáš Müller (Tomáš Kafka), Michal Kříž (Petr Ungermann)

 

Muži se postavili proti favoritovi z Budějovic s odhodláním a také to tak po první třetině vypadalo. Hurricani odcházeli do kabin po první dvacetiminutovce s příznivým skóre 3:1. Druhá třetina přinesla hned šest branek, po třech na každé straně. Do třetí třetiny nastupovaly Vary s tím, že budou bránit dvoubrankový náskok. Ve 47. Minutě se podařilo hostům snížit na dostřel jediné branky, ale více toho již nepředvedli, a tak si Hurricani připsali důležité tři body proti silnému soupeři.

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři Č. Budějovice 6:5 (3:1, 3:3, 0:1)

Góly a asistence Hurricanů: 03:44 Jakub Černý (Štěpán Mosler), 04:45 Michal Němeček (Jakub Černý), 19:07 Daniel Macek (Miroslav Horký), 26:00 Patrik Soukup (Michal Němeček), 28:44 Petr Gasparik (Daniel Macek), 39:55 Patrik Soukup (Petr Gasparik)

 

Starší žáci se vydali na trip do Františkových Lázní a měla to být ochutnávka před odpoledním zápasem A-týmu. Kluci v prvním zápase předvedli srdnatý výkon a po tuhé bitvě nakonec remizovali v poměru 7:7 s rivalem ze Sokolova. Druhý zápas je čekal ještě těžší soupeř z Plzně. Slavia jasně ukázala, kdo je na hřišti lepší a přehrála Hurricany v poměru 7:3. Naši žáci si i tak udrželi dobrou třetí pozici v tabulce.

David Košinár

MUŽI A JUNIOŘI ZA PLNÝ POČET, STARŠÍ ŽÁCI BEROU POUZE BOD

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');