MUŽI A STARŠÍ ŽÁCI SMĚR FRANTIŠKOVY LÁZNĚ, JUNIOŘI VYRAZÍ DO DOMAŽLIC

Nejstarší kategorie vyrazí v neděli na zápas v domácím prostředí do Františkových Lázní, kde se střetne se silným týmem z Českých Budějovic, který se nachází na třetí příčce tabulky západ. Karlovarští jsou na tom dost špatně. Nacházejí se na předposlední jedenácté pozici o tři body před posledními Athletics Praha. Karlovarští borci se se soupeřem z Českých Budějovic utkají již po druhé. V zápase na půdě soupeře vyhráli Vary na nájezdy 4:3. Hurricani se mohou v případě zaváhání Kadaně a Jaroměře posunout na devátou příčku. Přijďte podpořit muže přímo do haly v neděli v 16:00.
ONLINE MŮŽETE SLEDOVAT V NEDĚLI OD 16:00 ZDE.

 

Junioři a jejich suverénní jízda. To je již pohádka sama o sobě. Po osmi odehraných kolech mají před druhou Slavií náskok šesti bodů a nevypadá to, že by se na tom mělo něco měnit. V sobotu se totiž utkají právě se Slavií a mohou potvrdit svou první pozici. Oba týmy se spolu letos utkají poprvé a bude to jistě velice vyhecovaný souboj o důležité body. Ve druhém utkání čekají Hurricany Lovosice, se kterými by to měly být povinné tři body, jelikož tým ze středních Čech se nachází až na sedmé pozici.

 

Starší žáci si v této sezoně také nevedou vůbec špatně. Patří jim třetí příčka a na tu druhou ztrácejí pouze tři body. Jejich dva zápasy budou v sobotu takovou ochutnávkou na odpolední bitvu karlovarského áčka. V prvním zápase se mladí Hurricani postaví proti Baníku Sokolov, což bude jistě velice vyhecovaný zápas. Baník se nachází na pátém místě se ztrátou šesti bodů na Vary. Druhé utkání bude přímý souboj o druhou příčku se Slavií Plzeň, která má o tři body více. Tento víkend nám tedy slibuje neobvyklou podívanou a mnoho jistě nádherných soubojů o body.

David Košinár

 

foto: tým juniorů

MUŽI A STARŠÍ ŽÁCI SMĚR FRANTIŠKOVY LÁZNĚ, JUNIOŘI VYRAZÍ DO DOMAŽLIC

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');