O DESÁTOU VÝHRU PROTI EX-SUPERLIGOVÉMU ZNOJMU

V úterý jsme si před zraky téměř šesti stovek fanoušků připsali devátou výhru v sezóně. Již v neděli budeme bojovat o jubilejní desátou. Překazit nám to bude chtít Znojmo.

Znojmo se na prvoligovou mapu vrátilo po dvouleté přestávce, kdy nastupovalo v Superlize. Vloni svedli znojemští hráči tvrdý boj o záchranu, když jak s Vinohrady, tak s Brnem prohráli až v rozhodujícím sedmém zápase. Sestup se projevil i na podobě hráčského kádru. Do Tatranu Střešovice odešli dva tahouni Martin Pánek a Martin Šindelář. Další z opor Tomáš Kucharič však v kádru zůstala a aktuálně vede bodování svého týmu, v celé soutěži je pak osmý. Když se podíváme na tabulku, tak uvidíme, že je Znojmo se ziskem dvaceti bodů páté. Velkou zbraní celku z jihu Moravy jsou přesilové hry, v průměru totiž dokáží využít každou druhou a patří jim v této statistice třetí místo, hned za naším A-týmem. Vyvarovat se zbytečných vyloučení tedy bude jedním ze základních klíčů k úspěchu.

Karlovarský celek se rychle oklepal z prohry nad Chomutovem a díky třem bodům že zápasu s Ústím navýšil svůj náskok na čele. Aktuálně má na svém kontě parta okolo trenéra Petra Pánka  sedmadvacet bodů, o čtyři více než náš jediný přemožitel a Bulldogs Brno. Dobrá forma našich mužů se promítá i do statistik a to jak individuálních, tak týmových. V těch individuálních máme v první čtyřce hned tři borce. Vede Michal Klápa, před Michalem Strachotou, čtvrtý je pak Honza Zavadil. Celý tým pak má podíl na tom, že máme nejvíce vstřelených a nejméně inkasovaných branek.

Uvidíme, zda tyto statistiky potvrdí a připíšeme si na své konto již desátou výhru. 

Neděle 10.11.2019

SH TJ Znojmo

17:00 TJ Znojmo Laufen - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

O DESÁTOU VÝHRU PROTI EX-SUPERLIGOVÉMU ZNOJMU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');