O PÁTOU VÝHRU V ŘADĚ PROTI NOVÁČKOVI Z BRNA

Čtyři zápasy, dvanáct bodů. Hurricani zatím výsledkově šlapou, jsou posledním neporaženým týmem 1.ligy a drží se tak na prvním místě ligové tabulky. V neděli na mohou na domácí palubovce přidat již pátou výhru v řadě. V Míčovce přivítají Gullivers Brno.

Gullivers v loňské sezóně ovládli Národní ligu východ a vybojovali si tak právo startovat letos ve druhé nejvyšší soutěži. A do té rozhodně nenastoupili s nějakým přehnaným respektem, spíše naopak, všechna tři úvodní střetnutí dokázali vyhrát a až do minulého kola si tak drželi neporazitelnost. V posledním zápase sice prohrálo Brno se Startem 5:8. I tak mohou být se vstupem do sezóny spokojeni. Aktuálně jim v tabulce patří šesté místo, spolu s dalšími čtyřmi soupeři mají devět bodů. Nejlepším hráčem je s devíti body Adam Bouška.

Karlovarští se na domácí zápas naladili nejvyšší výhrou v sezóně, když rozstřílely Petrovice vysoko 9:1. Nejsilnější stránkou našeho týmu je zatím defenziva. V dosavadním průběhu jsme inkasovali pouhých jedenáct branek, nejméně ze všech. Když se podíváme na druhý konec hřiště, tak o bodový přísun se nejvíce stará Michal Klápa, o bod méně má pak Honza Zavadil.

Na minulé domácí utkání vás přišlo celkem 210 a společně jsme vytvořili vynikající atmosféru. Nyní je ideální možnost toto číslo ještě navýšit a společně si užít další parádní zápas.

Neděle 6.10.2019

HMS Karlovy Vary

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

 

LUKÁŠ KORBEL

O PÁTOU VÝHRU V ŘADĚ PROTI NOVÁČKOVI Z BRNA

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');