O POSTUP V POHÁRU SI ZAHRAJEME PROTI KLADNU

Liga se blíží, již v příští sobotu nás čeká první zápas se Slovanem Havířov. Ještě předtím však odehrajeme důležité pohárové utkání. O postup ze skupiny zabojuje áčko proti Kladnu.

Kladno prošlo před letošní sezónou výraznou obměnou, tou nejvýznamnější změnou byl určitě příchod trenéra Jana Pazdery z Mladé Boleslavi. Co se týče hráčského obsazení, tak odešel například Miloš Tyl, který vládl produktivitě kladenského celku. Z hlediska nových tváří si trenér Pazdera přivedl například dvojici z Tatranu Filipa Ullmanna a Tomáše Svačinku. Zřejmě nejzajímavějším příchodem je pak nákup švédského univerzála Joela Ahlina, čímž dalo Kladno jasně najevo, že nic jiného než postup nebere. Kladenští hráči mají jistě stále v živé paměti čtvrtfinále minulého ročníku 1.ligy, takže to určitě našim klukům budou chtít vrátit.

Hurricani se na poslední pohárové utkání naladili vítězně, když přejeli Spartu na jejich půdě jasně 9:4. I oni budou mít speciální motivaci, v případě výhry postoupí dále a udrží se stále v boji o finále, které se bude hrát v Karlových Varech. Trenéry Petra Pánka s Markem Mandlerem může před zápasem těšit fakt, že se na Spartě gólově dařilo všem útokům. 

Minulý rok jsme na Kladno vypravili plný autobus a přivezli si odtamtud postup do semifinále 1.ligy. Nyní by nebylo špatné si přivézt další postup, tentokrát ten pohárový. Pokud by jste měli neděli volnou, určitě pojeďte kluky podpořit, zápasy s Kladnem vždy stojí za to.

Neděle 1.9.2019

SH Bios Kladno

18:00 Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

O POSTUP V POHÁRU SI ZAHRAJEME PROTI KLADNU

Partneři