JUNIORY A DOROSTENCE ČEKÁ VSTUP DO NOVÉ SEZÓNY

Minulý týden odstartovali sezónu 2019/2020 muži. Tento víkend na ně naváží junioři a dorostenci.

Junioři v letošní sezóně budou nastupovat v celostátní soutěži. Ještě než se vrhneme na víkendové zápasy měli bychom si říci, co to vlastně všechno obnáší. Do soutěže se přihlásilo celkem třicet týmů, které byly rozděleny do jednotlivých skupin po třech nebo po čtyřech. Každý celek čekají dva zápasy ve všemi soupeři, jeden doma a jeden venku. Nejlepších dvanáct družstev bude hrát Vrcholovou ligu juniorů, zbylých osmnáct týmů bude nastupovat v 1.lize juniorů, která bude rozdělena na východ a západ. 

Naši junioři vstoupí do boje o účast v elitní části v sobotu proti Slavii Plzeň. Slavie by se dalo říci už je takovým naším tradičním soupeřem, potkáváme se s ním vlastně ve všech mládežnických kategoriích a po dvouleté pauze opět i v té juniorské. Držte našim klukům palce, ať se jim vstup do nové sezóny vydaří.

Sobota 14.9.2019

Slavia VŠ Plzeň

16:45 FBŠ Slavia Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary

O den později pak svěřenci Míry Závory jedou do Prahy, kde poměří síly s Bohemkou. Bohemians patří každoročně mezi největší favoriti juniorské soutěže. Vloni došli až do finále, kde nestačili až na Tatran Střešovice. I letos bude mít určitě parta okolo Michala Jedličky ty nejvyšší ambice. Vždyť v jejich týmu nastupuje několik borců, kteří patří mezi opory i v Superlize. Namátkou můžeme vybrat Jakuba Buršíka nebo Filipa Formana.

Neděle 15.9.2019

SH Děkanka 

10:00 FBŠ Bohemians - FB Hurrican Karlovy Vary 

Dorost hraje v sobotu v Ústí

Dorost tradičně bude nastupovat v nejvyšší dorostenecké soutěži. Tým pod taktovkou trenéra Fandy Novohradského jede na úvod do Ústí. Hned v prvním utkání narazí naši borci právě na domácí celek. Naším druhým soupeřem bude pražský Start. Díky přerozdělení skupin čeká dorostence premiéra proti tomuto soupeři.

Rozpis zápasů (SC Sluneta Ústí nad Labem)

9:00 Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary

12:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha - Kunratice

 

 

LUKÁŠ KORBEL

JUNIORY A DOROSTENCE ČEKÁ VSTUP DO NOVÉ SEZÓNY

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');