A-TÝM VEZE Z PETROVIC NEJVYŠŠÍ VÝHRU V SEZÓNĚ

V neděli vycestovali Hurricani ke druhému venkovnímu utkání letošní sezóny. A byla to opravdu dlouhá cesta, naším soupeřem totiž byly Petrovice, které jsou od Karlových varů vzdáleny více než pět set kilometrů.

První třetina byla téměř stejná jako ty v předchozích zápasech. Dlouho se čekalo na první branku. O tu se postaral v osmnácté minutě Jirka Mutínský, který dorazil do prázdné branky střelu Michala Chudiny. O tři čtvrtě minuty později to bylo již 2:0. Z otočky se o navýšení náskoku postaral Michal Klápa.

V první třetině se o branky postarala první a třetí lajna a v úvodu té prostřední se o slovo přihlásila i ta druhá. Na 3:1 zvýšil krátce po začátku Matěj Svatek. Domácí se nezmohli téměř na nic, nadějí pro ně byla přesilová hra, kterou se jim povedlo využít. Jejich nadšení však naštěstí netrvalo dlouho a Dan Nicklas hned za dvě minuty vrátil svému týmu tříbrankové vedení. Poté přišlo drtivých padesát vteřin, během kterých udeřili Hurricani hned třikrát. Druhé branky v zápase zapsali Michal Klápa, Jirka Mutínský a Matěj Svatek. A aby toho nebylo málo, tak tři minuty před koncem zvýšil již na 8:1 střelou z pravého křídla Michal Strachota.

Ve třetí třetině již karlovarští hráči kontrolovali výsledek, ojedinělé pokusy domácích zlikvidoval jistý Váša Zavadil. Definitivní razítko na další výhru dal půl minuty před koncem Matěj Korbel.

A-tým tedy splnil cíl a veze si domů další tři body. Na svém kontě jich nyní má plný počet tedy dvanáct. Nadále tedy držíme neporazitelnost a v tabulce jsme poskočili na první místo. O další výhru budou svěřenci Petra Pánka bojovat příští týden v neděli, kdy od 18:00 přivítají v Míčovce Gullivers Brno.

Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary 1:9
29. Jan Daubner - 19. Jiří Mutínský, 20. Michal Klápa, 23. Matěj Svatek, 31. Daniel Nicklas, 33. Michal Klápa, 34. Matěj Svatek, 34. Jiří Mutínský, 38. Michal Strachota, 60. Matěj Korbel; rozhodčí: Kamil Sojka - Libor Gavlas; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 27 - Václav Zavadil 9; po třetinách: 0:2, 1:6, 0:1;

Komentář karlovarského trenéra Petra Pánka: "Po dlouhé cestě jsem se snažili koncentrovat na první třetinu, která nám celkem brankově vyšla. Ve druhé třetině jsme převzali otěže zápasu a defakto jsme rozhodli o celém zápase. Celkově jsme skvěle pracovali do obrany a přidali i pěkné branky. Děkuji soupeři za zápas a fér gesto Matěji Erbsovi."

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');