PLAY OFF JE TU, DO KARLOVÝCH VARŮ MÍŘÍ AMBICIOZNÍ KLADNO

Vrchol sezóny je tady, o víkendu začíná PLAY OFF. Karlovarský tým v posledním kole přišel o možnost výběru soupeře a zbyl tak na něj celek z Kladna.

Kladno v letošní sezóně předvádělo výkony jako na houpačce, kdy dokázalo porazit týmy jako Black Angels nebo Ústí a naopak s několika celky ze spodku tabulky body ztratilo. Celkově to týmu pod vedením Dušana Přívary stačilo na páté místo o dva body za naším celkem. Kladno těží především z výborné ofenzivy, žádný jiný tým nevstřelil více branek. To se odráží i při pohledu do individuálních statistik. Jejich lídr Miloš Tyl posbíral fantastických 81 bodů (45+36) a obsadil v ligové produktivitě druhé místo. Nebezpečí však nehrozí pouze od něj, velmi nebezpeční byli například i Ondřej Riebauer, Jan Louvar nebo Tomáš Nushart. Nesmíme zapomínat ani na dvojici bývalých karlovaráků Matese Kalinu s Kubou Černým, kteří tvrdí muziku v obraně soupeře. Pokud bychom hledali další silné stránky kladenského týmu, tak jsou to určitě přesilové hry. V těch totiž excelují a mají jednoznačně největší úspěšnost ze všech týmů 1.ligy.

Karlovy Vary se chystají na své druhé prvoligové play off. Vloni nám to smolně nevyšlo a vypadli jsme těsně 3:2 na zápasy s Vinohrady, které následně postoupily až do Superligy. Nyní je tedy cíl jasný, minimálně se posunout zase o krůček dál a prolomit brány čtvrtfinále. K tomu by měla přispět řada borců se zkušenostmi s podobně těžkými zápasy z nejvyšší soutěže. 

Oba týmy se v letošní sezóně potkaly již třikrát, dvakrát slavilo Kladno. V posledním duelu se však z domácí výhry po výsledku 10:9 radovali naši borci. A právě od tohoto zápasu se naši hráči budou chtít odrazit.

Rozhodující fáze sezóny je tady, teď už se hraje o všechno. K tomu, aby jsme mohli bojovat o postup budeme potřebovat i hlasitou podporu fanoušků. 

Přijďte v sobotu a v neděli podpořit náš A-tým v nejdůležitějších zápasech sezóny!!!

Pohled z kabiny

Nejproduktivnější hráč týmu Michal Strachota

"Původně jsme počítali s jiným soupeřem, ale bohužel jsme závěr základní části nezvládli úplně podle představ a tak na nás zbylo Kladno. Nicméně na sérii s Kladnem se ohromně těším. Čeká nás tým s nejlepším útokem a horší obranou. Takže očekávám pořádnou přestřelku. Hodně branek na obou stranách a pořádně vyrovnané zápasy až do úplného konce. Florbalový fajnšmekr by řekl, že se bude hrát totální florbal. Navíc mám v kladenském týmu řadu kamarádu a bývalých spoluhráčů. I to je jeden z důvodu, proč se již nyní nemůžu dočkat. Já být florbalovým fanouškem, tak si nenechám ujít ani jeden zápas a přijdu podpořit svůj oblíbený tým mohutným fanděním. Pevně věřím, že i skvělí diváci můžou posunout náš výkon a nasměrovat nás do semifinále. Bude to skutečná florbalová bitva, která nás bude bolet, ale také nás bude bavit, stejně jako všechny fanoušky, kteří nás přijdou podpořit.

Hlavní trenér Petr Pánek

 Vloni jsme skončili třetí a měli možnost výběru soupeře, ten se nám však nevydařil a naše cesta skončila již ve čtvrtfinále. Letos věřím, že se karta obrátí. V sérii s Kladnem čekám parádní zápasy plné branek a tvrdých osobních soubojů. Oba týmy rádi spíše útočí než brání. Takže si fanoušci určitě přijdou na své. Co se týče silných stránek Kladna, tak je to určitě již zmíněná střelba a velká úspěšnost přesilových her. V týmu mají i řadu osobností, v čele s Dušanem Přívarou. Kladno má však i některé slabiny o kterých víme a pokusíme se jich využít. 

O našem týmu soupeři celou sezónu tvrdí, že máme silné individuality. Já pevně věřím, že v play off budeme předvádět skvělé týmové výkony podpořené maximálním nasazením a plněním taktických pokynů. Pak samozřejmě může být výhoda, že sérii začínáme doma, protože fanoušci v karlovarské hale jsou vždy skvělí a věřím, že tomu tak bude i nyní a pomůžou nám k úspěšnému vstupu do série.

Sobota 2.3.2019

HMS Karlovy vary

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno

Neděle 3.3.2019

HMS Karlovy Vary

16:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno

 

 

LUKÁŠ KORBEL

 

PLAY OFF JE TU, DO KARLOVÝCH VARŮ MÍŘÍ AMBICIOZNÍ KLADNO

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');