PREMIÉRA PRO STARŠÍ ŽÁKY, HRAJÍ TAKÉ JUNIOŘI A DOROST

Junioři o víkendu pokračují v CE lize

Kvalifikace o postup do elitní juniorské soutěže se chýlí ke konci. Naši junioři jsou zatím se čtyřmi body na třetím místě. O víkendu je čeká poslední dvojzápas. V sobotu přijede do Míčovky pražská Bohemka. Bohemians jsou po čtyřech kolech zatím stoprocentní a míří za postupem z prvního místa. Naši kluci jim bude chtít tu neporazitelnost přerušit. První měření sil dopadlo lépe pro našeho soupeře, který zvítězil jasně 9:3. Minulý víkend kluci odehráli doma krásné zápasy, tak je určitě dorazte podpořit.

Sobota 28.9.2019

HMS Karlovy Vary

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Bohemians

O den později vyrazí svěřenci Míry Závory na palubovku týmu, který pro změnu nemá na svém kontě ani bod. A je jím FBC Plzeň. Proti tomuto soupeři oslavili junioři vůbec první výhru v CE lize, nebylo by tedy špatné nyní přidat druhou.

Neděle 29.9.2019

MSH Plzeň III

15:15 FBC Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary

Dorost jede opět do Ústí

Po čtrnácti dnech čeká dorostence v sobotu druhý výjezd do Ústí nad Labem. Minule to příliš nevyšlo a kluci si domů odvezli dvě vysoké porážky. Nyní tedy mají šanci na reparát. Do cesty se jim nejprve postaví Chomutov, tedy tým, který má na svém kontě zatím tři body. Druhým soupeřem pak bude silný střešovický Tatran.

Rozpis zápasů (SC Sluneta Ústí n./L)

10:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov

15:00 Fb Hurrican Karlovy Vary - Tatran Střešovice

Starší žáky čekají první turnaje v sezóně

Starší žáci letos vysílají do sezóny hned dva týmy. Jako první se podíváme na tým Black. Ten začíná v prvním koši, v sobotu vyráží do Plzně. Naším soupeřem bude nejprve Cheb, poté nastoupí Hurricani proti silné Slavii Plzeň. Dle výsledků ve skupině si následně zahrají starší žáci ještě jedno utkání o celkové umístění.

Rozpis zápasů (MSH Plzeň III)

9:00 FB Hurrican Karlovy Vary Black - USK Akademik Cheb

10:20 Fb Hurrican Karlovy Vary Black - FBŠ Slavia Plzeň

Ve stejný den jede tým White do Tachova, kde budou bojovat o postup ze třetího do druhého koše. Znepříjemnit jim to budou chtít postupně Klatovy, Tachov a Tlučná.

Rozpis zápasů (TJ Slavoj Tachov)

10:00 FB Hurrican Karlovy Vary White - TJ Tlučná

12:50 FB Hurrican Karlovy Vary White - Florbal Slavoj Tachov

14:50 FB Hurrican Karlovy Vary White - Sport Club Klatovy

 

 

LUKÁŠ KORBEL

 

PREMIÉRA PRO STARŠÍ ŽÁKY, HRAJÍ TAKÉ JUNIOŘI A DOROST

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');