PRVNÍ HRACÍ VÍKEND PO PRÁZDNINÁCH JE TADY

O víkendu hraje dorost, mladší žáci, přípravka a neligový turnaj v Kynšperku.

Dorost jede bojovat o body do dalekých Lovosic. Nejdříve si zahrají proti favoritovi z Ústí a pak narazí na domácí Lovosice. Omlazený tým trenérského dua Závora-Vostřel počítá minimálně se třemi body za výhru nad Lovosicemi, které jsou v tabulce za Hurricany. Výhra nad Ústím, by byl velký úspěch.

Mladší žáci jedou v sobotu do Chotěšova na ligový turnaj, kde vyzvou Kerio Plzeň, Slavii Plzeň a Stod. Přivezou mladíci nějaký kov, pokud ano, jaký?

Liga přípravek se hraje v neděli v Tachově. Naši nejmenší si zahrají ve dvou týmech proti regionálním družstvům, převážně z plzeňského kraje. Budou to domácí Tachov, FBC Plzeň a nám blízký Sokolov. Všechny kluby přivezou po dvou týmech a bude se hrát systémem každý s každým.

 

V neděli se také uskuteční neligový turnaj v Kynšperku nad Ohří. Klub tam v rámci rozvoje florbalu vysílá dva týmy složené převážně z málo vytěžovaných hráčů. Týmy budou věkově různorodé od elévů po starší žáky. Jelikož je Kynšperk nedaleko přineseme Vám z této akce nějakou fotodokumentaci.

 

 

PRVNÍ HRACÍ VÍKEND PO PRÁZDNINÁCH JE TADY

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');