ROZHODNE SE JIŽ TENTO VÍKEND?

Muži nastupují v sobotu od 17:00 v SH ZŠ Františkovy Lázně na třetí zápas vyřazovacích bojů České národní ligy.

Minulý víkend A-tým vyhrál oba zápasy v Kadani a teď ho čeká první domácí zápas.
Souboje PLAY-DOWN se hrají na tři vítězné zápasy. Před Hurricany tedy stojí náročný úkol. Dokončit sérii v nejkratší možné době a nenechat soupeře z Kadaně nadechnout se k nějakému obratu.

"Všichni chceme, aby tento víkend bylo již rozhodnuto a nemuseli jsme se vracet zpátky do Kadaně. Sezóna pro nás byla velice náročná, potřebujeme si už odpočinout", komentuje víkendové zápasy asistent trenéra Závora.

Hlavní trenér Truhlář má ale pěkně zamotanou hlavu se sestavou. "Kluci jsou zdraví, mají i volno, takže se mi snad poprvé v sezóně sejdou úplně všichni. Složil bych i čtyři kompletní lajny! Takže budu muset škrtat, což je velice nepříjemné", konstatoval v týdnu před zápasy. Jediná jistota je brankář Leitner. "Brankáře pravidelně střídám, oba jsou výborní. Leo chytal první zápas v Kadani, druhý Siegel. Takže je zase řada na Leitnerovi".

Sestava se tedy bude vymýšlet až do poslední chvíle. Věřme, že budou mít trenéři šťastnou ruku a bude rozhodnuto už v sobotu. Pokud by se nepodařilo vyhrát, tak nedělní zápas začíná v 16:00 taktéž ve SH ZŠ Františkovy Lázně. Věřme, že si spousta fanoušků najde cestu do "domácí" haly Hurricánů nebo minimálně budou sledovat online.

ONLINE PŘENOS SOBOTA 17:00
ONLINE PŘENOS NEDĚLE 16:00

 

 

 

V SOBOTU HRAJÍ TAKÉ ELÉVOVÉ

Z minulého hracího víkendu přijeli z Ostrova dobře naladěni, tak se snad bude dařit i v Plzni, pro změnu proti plzeňským týmům. Hurricani se postupně utkají s dvěma týmy FBC Plzeň a FBŠ Kerio Plzeň a s Ostrovem. Turnaj Začíná v 9:00 hodin v plzeňské hale Lokomotiva.

 

 

 

 

 

 

 

A-TÝM PŘED ZÁPASEM S KADANÍ

ROZHODNE SE JIŽ TENTO VÍKEND?

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');