STŘEDA 9. ZÁŘÍ - SETKÁNÍ S RODIČI

Jak jsme již informovali 23. srpna v článku o trénincích na našem webu a 31. srpna na našem FB profilu, tradiční předsezónní setkání rodičů mládežnických kategorií se uskuteční ve středu 9. září od 16:30 v kinosále naší partnerské školy ZŠ Konečná.

Pro rodiče, pro které je toto setkání první upozorňujeme, že kinosál se nachází ve 3. patře školy a vchází se bočním vchodem (tím stejným, co se dostanete do tělocvičen školy).

Setkání bude trvat maximálně hodinu. Na setkání se dozvíte podrobné informace o chodu klubu, trenérech, trénincích, turnajích, výhodách pro členy a budou zodpovězeny všechny Vaše dotazy.

 

 

 

STŘEDA 9. ZÁŘÍ - SETKÁNÍ S RODIČI

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');