MLÁDEŽ O VÍKENDU NEPOZNALA HOŘKOST PORÁŽKY

Starší žáci ovládli druhý koš

Starší žáci v sobotu v Chodově bojovali o postup do elitního výkonnostního koše. Prvním překážkou byla Plzeň. Utkání se hned od úvodu strhlo v pořádnou přestřelku, kdy během první poloviny padlo celkem devět branek. Ve druhé polovině naši hráči navyšovali svůj náskok a nakonec si došli pro výhru 7:5. O vítězi zápasu mezi Karlovými Vary a Toužimí se po vyrovnané první půlce rozhodovalo až v té druhé. V ní Hurricani překonali gólmana soupeře třikrát a i druhý zápas tedy zvládli. Aby toho nebylo málo, tak i poslední zápas s Ostrovem měl podobný průběh jako ty předchozí dva. Ostrov dlouho bojoval o výhru. Od stavu 3:3 už to však bylo plně v režii týmu Fandy Novohradského, který přidal čtyři trefy a po výsledku 7:3 mohl slavit postup do elitního koše.

Dařilo se i elévům

Elévové o víkendu hráli v Plzni, kde je čekala zajímavá konfrontace s celky z Plzeňského kraje. A dařilo se jim opravdu skvěle, což nám potvrdil i trenér Radek Hloušek.

"Pro naše elévy byl tento turnaj netradiční. V rámci spolupráce mezi kategoriemi vedl tým elévů trenér dorostu Míra Závora. Cílem bylo získat od trenéra vyšší kategorie zpětnou vazbu na doposud získané návyky hráčů, předat jim nové zkušenosti a poznatky. Pro hráče to byla příjemná změna, kterou si po skončení turnaje moc pochvalovali, stejně jako trenéři. Herně si kluci vedli opět znamenitě, když na turnaji nepoznali hořkost porážky a opět celý turnaj ovládli."

 

 

LUKÁŠ KORBEL

MLÁDEŽ O VÍKENDU NEPOZNALA HOŘKOST PORÁŽKY

Partneři