STARTUJE 1.LIGA, NA ÚVOD PŘIJEDE DO MÍČOVKY SLOVAN HAVÍŘOV

Od posledního ligového zápasu uplynulo přesně 168 dní a již v sobotu odstartuje 1.liga znovu. A hned půjde o domácí premiéru. V sobotu přivítá A-tým v Hale míčových sportů Slovan Havířov.

Havířov vstupuje do své třetí prvoligové sezóny. V té uplynulé obsadil v základní části jedenácté místo a svou příslušnost ve druhé nejvyšší soutěži si uhájil v následném play down, kde porazil nejprve Náchod a poté Petrovice. Právě z Petrovic přišly dvě nové posily, které mají pomoci klubu k premiérovému postupu do play off. Jmenovitě se jedná o Patrika Davida a Radima Ivana. Kromě nich přišlo do Havířova hned šest mladých hráčů ze superligových Vítkovic. Tím nejzajímavějším je určitě juniorský mistr světa Kryštof Malina. 

Karlovarští mají za sebou pestrou předsezónní přípravu, ve které si zahráli několik přípravných zápasů proti týmům z nejvyšší soutěže, zúčastnili se prestižního turnaje Czech Open a a odehráli skupinu vrcholové části Poháru Českého florbalu, kde nebyli daleko od postupu. I Hurricani byli na přestupovém trhu aktivní. Mezi nejzajímavější příchody určitě patří ostrostřelec Filip Chmelíček, který v loňské sezóně hájil barvy Startu, v minulosti však oblékal i dres Chodova v nejvyšší soutěži. Ze Superligy, konkrétně ze Sparty pak přišla také dvojice obránců Dan Kalaš a David Čermák. A to samozřejmě není všechno, pokud chcete vidět všechny nové posily, ale i staré známé tváře musíte dorazit v sobotu do Míčovky.

V loňské sezóně byla bilance mezi oběma soupeři vyrovnaná, doma jsme nejprve zvítězili 8:5, v Havířově jsme poté schytali výprask 4:10. 

Sobota 7.9.2019

HMS Karlovy Vary

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov

 

LUKÁŠ KORBEL

STARTUJE 1.LIGA, NA ÚVOD PŘIJEDE DO MÍČOVKY SLOVAN HAVÍŘOV

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');