STARTUJE POHÁR, DO VARŮ PŘIJEDE SUPERLIGOVÁ BOHEMKA

Příprava je minulostí a již tento víkend čeká A-tým první ostrý zápas. V rámci poháru Českého florbalu přijedou v neděli do Míčovky superligoví Bohemians.

Bohemka má za sebou skvělou předsezónní přípravu. Minulý týden dokázala projít až do semifinále prestižní kategorii ELITE na letošním turnaji Czech Open, kde klokani skončili na florbalkách silného švédského Falunu. Co s týče změn v kádru, tak tým opustili kapitán Tomáš Kindl, který se dohodl na ukončení angažmá a také Josef Juha, jenž zamířil do Sparty. Naopak co může trenéra Michala Jedličku těšit je návrat Jakuba Šárky a Vojtěcha Bagina ze zahraničí. Dalším zajímavým nováčkem v sestavě je juniorský Mistr světa Filip Forman. Uvidíme, zda Bohemka všechna svá esa do Varů přiveze, nebo dá prostor hráčům, kteří ještě bojují o své místo.

Karlovy Vary mají za sebou celkem solidní přípravu. V ní jsme se střetli s několika superligovými týmy a například Českou Lípu nebo Vinohrady jsme dokázali i porazit. Na Czech Openu se nám sice v úvodu příliš nedařilo a to především díky horší produktivitě. I tak naši kluci dokázali dojít do čtvrtfinále, kde nestačili na nyní již superligové Black Angels.

Týmy ze Superligy nejezdí do Haly míčových sportů každý den a proto určitě neváhejte a přijďte se v neděli podívat na špičkový florbal, zároveň půjde o první domácí utkání v letošní sezóně. U toho prostě nemůžete chybět.

 

 Neděle 18.8.2019

HMS Karlovy Vary 

18:00 FB Hurrican Karlovy - FBŠ Bohemians 

LUKÁŠ KORBEL 

STARTUJE POHÁR, DO VARŮ PŘIJEDE SUPERLIGOVÁ BOHEMKA

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');