TŘI KATEGORIE ZAKONČILY VÍKEND SE SMÍŠENÝMI POCITY

Oba týmy starších žáků s jednou výhrou

Tým Black starších žáků se od začátku sezóny stále drží v prvním výkonnostním koši, na výraznější úspěch v něm však stále čeká. Ideální příležitost měli kluci v sobotu, kdy vycestovali do Plzně. Hned na úvod na ně čekal letos již tradiční soupeř a to domácí Slavia. V probíhajícím ročníku ji starší žáci již porazili a i nyní to bylo pořádné drama. V úvodu druhé poloviny totiž vyrovnával na 1:1 Robin Rada. Bohužel poté už dávala góly pouze Plzeň, která nakonec zvítězila 4:1. Druhé utkání s Florbalovou školou Plzeň nabídlo spíše než přehlídku krásných akcí nádherné brankářské zákroky. Především v karlovarské brance zářila Eliška Držíková, která z dvaadvaceti střel inkasovala pouze jednou, ani tento skvělý výkon na body nestačil, jelikož naši starší žáci gólmana Plzně nepřekonali a byla z toho druhá porážka. Chuť si parta okolo trenéra Míry Šnajdra spravila alespoň částečně proti Tachovu. Hurricani měli utkání od začátku pod kontrolou, postupně si vybudovali šestibrankový náskok a i když Tachov v závěru dotahoval, tak se na víc než tři góly nezmohl.

Druhý tým White se zlepšuje zápas od zápasu a vzrůstající formu chtěl potvrdit na domácím turnaji v Hale míčových sportů. Na to jak se jim dařilo jsme se zeptali jejich trenéra Petra Švece.

"V úvodním zápase s Horšovským Týnem jsme bohužel nezvládli začátek a po zbytečných chybách jsme se do utkání nedokázali vrátit. Paradoxně nejlepší výkon jsme podali proti nejsilnějšímu soupeři Florbalové škole Plzeň oranžoví a ačkoliv jsme prohráli o dvě branky, tak výkon byl pěkný. Na závěr proti plzeňskému FBC jsme vedli o dva góly, což jsme bohužel nedokázali udržet a byla z toho nakonec remíza.

Soupeřům se začínáme vyrovnávat, statistiky střelby se zvyšují, ale je třeba si udržet sebevědomí po celý průběh zápasu. Děkujeme mladším žákům, rodičům a pořadatelům za pomoc."

Elévové válčili v Sokolově

Tři týmy elévů o víkendu vyrazili válčit do Sokolova, kde rozhodně nezanechali špatný dojem. Nejvíce se dařilo týmu Academy, který poznal hořkost porážky pouze jednou. Celky Black a White střídaly výhry a prohry a i oni mohli být po turnaji celkem spokojeni. Rozhodně naši hráči a hráčky nezklamali a ukázali, že ještě uvidíme velké věci nejen v této sezóně.

Rozvojový turnaj dorostenek v Míčovce

Na domácí palubovce se kromě starších žáků představily také dorostenky. Turnaj s názvem rozvojový měl za cíl zvýšit popularitu a zájem o dívčí florbal nejen v Karlových Varech, ale v celém regionu. Podpořit tuto akci přijelo hned pět týmů, nejen z karlovarského, ale i plzeňského kraje. Když se podíváme na výsledky našich holek, tak odehrály ve skupině dva vyrovnané zápasy, chybělo jim však štěstí v koncovce. To znovu našly v závěrečném souboji se Sokolovem, který vyhrály 3:0 a zakončily turnaj vítězně. 

 

LUKÁŠ KORBEL

TŘI KATEGORIE ZAKONČILY VÍKEND SE SMÍŠENÝMI POCITY

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');