ELÉVOVÉ VARŮ A OSTROVA VYHRÁLI TATRAN CUPS

V rámci spolupráce s týmem z Ostrova vyrazili naši elévové o víkendu na prestižní turnaj Tatran cups v Praze. Pod názvem Karlovarsko vedl tým jako hlavní trenér ostrovský Martin Šmídl a jako asistent mu byl k nápomoci karlovarský trenér elévů Filip Drenko. Tým byl namixovaný jak z ostrovských, tak karlovarských hráčů.

Karlovarské Hurricany zastupovali oba brankáři Štefan Chyla a Marek Hoško, dále šest hráčů v poli: Josef Sedláček, Nicolas Beneš, Daniel Neckář, Ondřej Boška,Ondřej Veselý, Václav Müller.

Turnaj byl rozdělen do dvou částí, v sobotu se hráli skupiny a v neděli play-off.

Po bojích ve skupině, kterou bez jediné prohry Karlovarsko vyhrálo šel tým přímo do semifinále.
Zde elévové narazili na ambiciózní Mladou Boleslav. Po velkém dramatu a vítězným gólem 16 sekund před koncem postoupili do finále celého turnaje.

Tam znovu narazili na Spartu Praha, kterou ve skupině porazili 5:3 a stejný výsledek se opakoval i ve finále. Mohli tak zvednou nad hlavu pohár pro vítěze Tatran cups v kategorii elévové.

 "S výkonem kluků jsem spokojený a mám z nich velkou radost, větší nervy jsem ještě neměl" komentoval nadšeně po turnaji trenér Drenko.

Výsledky ve skupině:
vs. Sparta Praha 5:3
vs. Black Angels 3:3
vs. FBC Plzeň 15:4
vs. Tatran Střešovice 5:2

Semifinále:
vs. Mladá Boleslav 7:6

Finále:
vs. Sparta Praha 5:3

Nejlepším hráčem byl vyhlášen karlovarský Nicolas Beneš.

 

 

TÝM KARLOVARSKO S POHÁREM PRO VÍTĚZNÉM FINÁLE

ELÉVOVÉ VARŮ A OSTROVA VYHRÁLI TATRAN CUPS

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');