TRÁPENÍ V KONCOVCE PŘIPRAVILO JUNIORY A DOROST O BODY

Dorost v sobotu vyrazil do Ústí, kde ho čekali první dva duely nové sezóny.

Hned v úvodu čekal naše borce pořádný oříšek v podobě silného domácího týmu. Hurricani vstoupili do zápasu dobře, když se hned v první minutě prosadil Adam Zahraj, bohužel Ústí se tím nenechalo zaskočit, velmi brzy srovnalo a pak už to byli pouze domácí hráči, kteří skórovali. Karlovarský tým inkasoval celkem dvanáct gólů a ze zápasu si tak odnesl porážku 1:12.

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 12:1
2. Vladimír Trčka, 6. Jan Sattler, 19. Jan Sattler, 23. Jan Sattler, 26. Jan Dobosz, 30. Vojtěch Kunc, 36. Šimon Secký, 36. Jan Sattler, 40. Jakub Fuchsig, 40. Vojtěch Kunc, 42. Matyáš Gary Novák, 43. Jan Dobosz - 1. Adam Zahraj; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Matěj Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 3, Bruno Vagel 1 - Tomáš Heimerle 19, Jan Kolínek 10; po třetinách: 2:1, 4:0, 6:0;

Stejné střelecké trápení to bylo i ve druhém utkání. Proti Startu98 Praha - Kunratice se naši hráči nedokázali prosadit ani jednou, naproti tomu pražský celek mířil přesně hned jedenáctkrát a došel si pro jasnou výhru 11:0.

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 0:11
7. Marek Matoušek, 10. Michal Záboj, 14. David Weigner, 22. Matěj Jambor, 25. Matěj Jambor, 28. Michal Záboj, 29. Marek Matoušek, 33. Adam Pospíchal, 34. Michal Záboj, 35. Michal Záboj, 37. David Weigner; rozhodčí: Matěj Novák - Pavel Váňa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 7, Jan Kolínek 3 - Karel Hodík 6, Samuel Stündl 1; po třetinách: 0:3, 0:4, 0:4;

Junioři mají za sebou první dva zápasy v celostátní soutěži

Velkou premiéru mají za sebou naši junioři. O víkendu totiž odstartovala jejich pouť celostátní soutěží. Jejich prvním soupeřem byla plzeňská Slavia.

Od úvodu byla vidět na našich hráčích nervozita z nové soutěže, čehož Plzeň využila a v desáté minutě se dostala do vedení 2:0. Karlovarští borci se pomalu osmělovali a v závěru první třetiny měli několik slibných šancí a skórování, bohužel ani jedna si cestu do plzeňské branky nenašla.

Ve druhé třetině bylo v vidění více trestů než brankových příležitostí, na naší straně jich padlo hned šest, paradoxně domácí celek využil pouze jednu přesilovku, sedm minut před koncem pak překonali skvělého Martina Loudu ještě jednou.

Ve třetí třetině již domácí výsledek zápasu kontrolovali, přidali ještě čtyři přesné zásahy a po výsledku 8:0 si došli pro první tři body, nicméně naši junioři nepředvedli vůbec špatný výkon, bohužel je zradila koncovka.

Hráčem zápasu byl zvolen Martin Louda, který si připsal osmadvacet úspěšných zákroků.

Komentář asistenta trenéra Filipa Moravce: "V první třetině jsme byli Slávii vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme neproměnili šance, které jsme měli. Ve druhé třetině nás srazila oslabení, ve kterých jsme ztratili spoustu sil. Ty nám pak chyběly ve třetí třetině na závěrečný odpor. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům."

FBŠ SLAVIA Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 8:0
3. Filip Blažek, 11. Filip Konrady, 27. Matouš Bešta, 34. Matěj Soukup, 41. Hynek Mošna, 46. Matěj Soukup, 49. Filip Konrady, 51. Filip Konrady; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 3:9; využití: 4:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Daniel Dolák 17 - Martin Louda 28, Tomáš Bartůšek 5; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:0;

O den později nastoupili svěřenci Míry Závory ke druhému utkání. V Praze je čekal jeden z největších favoritů soutěže a to FBŠ Bohemians.

Stejně jako o den dříve i nyní odehráli Hurricani velmi dobrou první třetinu, kdy povolili Bohemce pouze jeden gól. Bohužel domácí se rozjeli ve druhé třetině a postupně zvýšili během deseti minut již na 5:0. Tým pod vedením Michala Jedličky byl při chuti a na začátku třetí třetiny díky dalším třem brankám vedl již 8:0. Poté už se konečně prosadili také Hurricani a to hned dvakrát, konkrétně slavily úspěch střely Tomáše Smolky a Adama Zahraje. Poté sice ještě jednou udeřili domácí. Poslední slovo však měl Ondřej Ančinec, který uzavřel stav zápasu na konečných 9:3.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FB Hurrican Karlovy Vary 9:3
7. Erik Papež, 26. Theodor Caban, 32. Theodor Caban, 35. Jan Horák, 35. Vojtěch Bílek, 45. David Veleba, 45. Jiří Kratina, 48. Tomáš Otcovský, 55. Jan Horák - 51. Tomáš Smolka, 52. Adam Zahraj, 58. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Linhart 16 - Martin Louda 21, Tomáš Bartůšek 12; po třetinách: 1:0, 4:0, 4:3;

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');