JUNIORY ČEKÁ POSLEDNÍ PŘÍPRAVA NA PRESTIŽNÍM UNYP CUPU

Sezóna se kvapem blíží, junioři budou letos nastupovat v celostátní juniorské soutěži. První zápas je čeká již 14.září, ještě před tím vyráží naši hráči do Prahy UNYP Cup, který již osmým rokem pořádá Sparta.

Prvním soupeřem týmu trenéra Míry Závory bude Hattrick Brno. Brněnští florbalisté v loňské sezóně došli až do čtvrtfinále KB Ligy, hned na úvod nás tedy čeká pořádně těžký oříšek. Ve druhém zápase změří kluci síly s Mladou Boleslaví. základní skupinu pak uzavřeme v pátek večer soubojem s Ústím nad Labem. V jeho dresu by se mohl objevit například juniorský mistr světa Dominik Beneš. Od soboty jsou pak na programu vyřazovací boje. Pokud by jste tedy měli volný víkend nebo cestu do Prahy, určitě přijďte kluky podpořit.

Rozpis zápasů (Aréna Sparta Podvinný Mlýn)

Pátek 30.8.2019

11:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Hattrick Brno

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Technology Mladá Boleslav

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí

V sobotu a v neděli je na programu play off

 

 

 

JUNIORY ČEKÁ POSLEDNÍ PŘÍPRAVA NA PRESTIŽNÍM UNYP CUPU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');