UTRÁPENÁ VÝHRA, A-TÝM PO BOJI ZDOLAL BUDĚJOVICE

V neděli večer nastoupil A-tým ke druhému domácímu utkání této sezóny. Naším soupeřem byli tentokrát Štíři České Budějovice, kteří v dosavadním průběhu ještě nebodovali a měli tak o motivaci postaráno.

Úvod zápasu příliš florbalové krásy nenabídl. Šancí moc nebylo a když už, tak si s nimi Dan Váradi i gólman hostí poradili. Do šaten však přeci jen naši hráči odcházeli za příznivého stavu. Dvě minuty před koncem se totiž dostal k odraženému míčku junior Matěj Korbel a svým premiérovým gólem v 1.lize  otevřel brankový účet zápasu.

Ve druhé třetině si domácí užili vedení jen tři minuty, kdy se Českým Budějovicím povedlo srovnat. V polovině zápasu přišla rozhodující pasáž, nejprve vybojoval Michal Klápa v oslabení míček za brankou a vrátil domácím vedení, krátce na to využil zmatků před budějovickou brankou Honza Zavadil. No a parádní dvouminutovku pak uzavřel svým premiérovým gólem v karlovarském dresu Martin Koubek. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za stavu 4:1, tak se přes celé hřiště rozeběhl Dan Kalaš a tvrdou střelou k tyči zaskočil gólmana hostí.

Skóre 5:1 vypadalo velmi nadějně, jenže v úvodu třetí části hosté během pěti minut dvěma přesnými zásahy snížili a rázem bylo zaděláno na drama. Tým Lukáše Malého to nabudilo a několikrát nebyl daleko od dalších úspěchů. Všechny pokusy však zneškodnil Dan Váradi a dovedl svůj tým ke třetí výhře v sezóně, tentokrát v poměru 5:3.

Po třech kolech tedy zůstávají svěřenci Petra Pánka stále neporaženi, díky tomu se drží na druhém místě o skóre za Kladnem. O čtvrtou výhru bude A-tým bojovat příští sobotu, kdy na druhém konci republiky vyzve Petrovice. O týden později pak v dalším domácím utkání přivítáme Gullivers Brno.

Komentář našeho hlavního trenéra Petra Pánka: "Asi jsme se na zápas špatně vyspali, jinak si nedovedu vysvětlit takto nekoncentrovaný a velkými individuálními chybami okořeněný výkon mého týmu. Máme na čem pracovat a do příštího domácího zápasu zlepšovat, aby jsme naše skvělé fanoušky potěšili lepším výkonem. Děkuji soupeři za zápas a našim skvělým fanouškům za podporu."

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři Č. Budějovice 5:3
19. Matěj Korbel, 30. Michal Klápa, 31. Jan Zavadil, 32. Martin Koubek, 40. Daniel Kalaš - 24. Tomáš Hanák, 43. Michal Matějček, 46. Ondřej Řezník; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Daniel Váradi 32 - Josef Macek 2, Radek Kulhan 1, Josef Macek 13, Radek Kulhan 1, Josef Macek 14; po třetinách: 1:0, 4:1, 0:2;

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');