VŠICHNI MAJÍ VOLNO, HRAJÍ POUZE JUNIOŘI

Mužům už skončila sezóna záchranou v Národní lize. Osatní kategorie mají volný víkend, hrají pouze junioři.

Juniorský tým Hurricanů nepojede moc daleko. Na ligový turnaj jede do blízké Kadaně.

Hned v prvním zápase se mladíci z Varů utkají v zápase pravdy, kde je vyzve dotírající Slavia Plzeň. Sice před třetí Slávií mají tři body náskok a dva zápasy k dobru, ale nebude to příjemný soupřeř. V desátém kole ji porazili těsně 5:4.
Druhým soupeřem bude pořádající Kadaň se kterou by si měli hravě poradit. První vzájemný zápas Vary vyhrály 6:3.

Celou sezónu vedou Hurricani tabulku, ale teď v závěru ztrácejí s důležitými soupeři dech. Naposledy podlehli FBC Plzeň (5:6). Důležité je, že neztrácejí s outsidery. Domažlice a Děčín v posledních kolech jasně přehráli (14:6 a 11:3).
"Vrací se nám z hostování ze Sparty Honza Smolka, takže nemám strach, že bychom nepřivezli šest bodů. Bohužel musíme čekat na klopýtnutí Chomutova, jestli stále chceme pomýšlet na baráž o nejvyšší juniorskou soutěž" připomíná trenér Závora.

 

AKTUÁLNÍ TABULKA 2. LIGY JUNIORŮ:

 

POROVNÁNÍ SOUPEŘŮ:

 

AKTUÁLNÍ FORMA TÝMŮ (POSLEDNÍCH ŠEST  ZÁPASŮ):

 

 

 

 

 

 

VŠICHNI MAJÍ VOLNO, HRAJÍ POUZE JUNIOŘI

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');