O UDRŽENÍ NEPORAZITELNOSTI PROTI ČESKÝM BUDĚJOVICÍM

O víkendu pokračuje v Míčovce první liga. V neděli k nám přijedou České Budějovice.

Štíry před sezónou opustil nejproduktivnější hráč loňské sezóny Radek Hanák, který zamířil do superligových Black Angels a Lukáš Malý, ten se z pozice hrajícího trenéra přesunul definitivně na lavičku. A zatím to vypadá, že jejich absence bude znát více, než všichni v Českých Budějovicích čekali. Štíři zatím prohráli oba své zápasy, kdy nejprve prohráli s Gullivers Brno 8:7 a poté podlehli Start98 7:10. Po dvou kolech se tedy náš soupeř krčí na předposledním místě a do Karlových Varů tedy pojedou s jasným cílem, získat první body a ukončit sérii porážek.

To karlovarský celek má o poznání příjemnější starosti, když porazil Slovan Havířov i Jaroměř a po dvou kolech je třetí. Hurricani zatím nedávají tolik branek, kolik možná fanoušci očekávali, ale jelikož obrana zatím funguje velmi dobře tak to takový problém není. Trenéra Petra Pánka může těšit fakt, že se postupně dostávají do formy všechny lajny. Zatímco proti Havířovu řádila druhá lajna okolo Honzy Zavadila. Výhru nad Jaroměří pro změnu řídila elitní lajna vedená Michalem Strachotou. Uvidíme, komu se bude dařit nejvíce v neděli a zda to třeba nebude zápas pro změnu třetí pětky.

To se dozvíte, pokud přijdete do Míčovky podpořit naše kluky, aby si i po víkendu udrželi stoprocentní bilanci

Neděle 22.9.2019

HMS Karlovy Vary 

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice 

O UDRŽENÍ NEPORAZITELNOSTI PROTI ČESKÝM BUDĚJOVICÍM

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');