XPS NETWORK-DALŠÍ BONUS K PROGRAMU PODPORY Č. 6

FB Hurrican Karlovy Vary zavádí v rámci zkvalitňování trenérské přípravy, novinku, jeden z nejkvalitnějších trenérských programů XPS Network.

 

Po loňském vypsání rozsáhlých programů podpory zaměřených na trenéry připravila Česká florbalová unie další průlom v podpoře činnosti a vzdělávání trenérů. Na začátku června podepsala pětiletou smlouvu s islandskou společností Sideline Sports, která vyvíjí a provozuje specializovaný software XPS Network.

 

"Získáváme silného partnera pro oblast vzdělávání, jehož software používají elitní sportovní kluby jako Bayern Mnichov, Chelsea FC či Miami Heat a také Mezinárodní basketbalová federace FIBA. V následujících pěti letech budeme mít k dispozici kompletní trenérskou agendu včetně přípravy jednotlivých cvičení," řekl k novince ve vzdělávání ředitel nesoutěžního úseku ČFbU Jan Jirovský.

 

Český florbal je vůbec první sportovní organizací v České republice, která bude XPS Network využívat. "Věříme, že díky našim službám pomůžeme florbalu zkvalitnit systém vzdělávání trenérů a hlavně propojíme trenéry mezi sebou," těší se výkonný ředitel Sideline Sports Agust Thorkelsson.

 

XPS Network si všichni trenéři mohou navzájem sdílet informace, což je jedním z hlavních cílů projektu. Cvičení trenérů elitních florbalových klubů, jakým je například Tatran Střešovice, se tak snadno dostanou ke všem ostatním trenérům v XPS Network a pomohou tak dalšímu rozvoji.

 

Všichni licencovaní trenéři ČFbU budou mít k dispozici zdarma Lite verzi programu pro přípravu cvičení a jejich jednoduché sdílení od září 2015. Pro kluby pak budou k dispozici zvýhodněné balíčky přímo přes zástupce společnosti v České republice, který jim bude poskytovat také podporu a školení v českém jazyce. Zcela zdarma pak bude 6 licencí tohoto software pro všechny kluby v první kategorii Programu podpory č. 6 a reprezentační trenéry, kteří budou moci svá cvičení sdílet i se všemi ostatními licencovanými trenéry.

 

Na tento krok od září naváže spuštění trenérského e-learningového portálu, který zefektivní systém výuky trenérů a jejich dalšího vzdělávání.

zdroj: www.ceskyflorbal.cz

 

"Je to pro nás velký skok dopředu. Tímto programem si velmi ulehčíme práci a také získáme mnoho dalších poznatků od opravdu TOP týmů," řekl natěšeně sportovní manažer Franta Truhlář.


"V úterý jsme měli školení od Jirky Jakoubka a program mě velmi oslovil. Ještě to bude moc práce, než se to rozjede a vše bude šlapat podle našich představ," komentoval školení trenér Hyke.


"Program máme v rámci úspěšného výběrové řízení v Programu podpory č. 6. Jelikož jsme uspěli a od nové sezóny máme oficiálně šéftrenéra mládeže, XPS Network máme zcela zdarma," upřesňuje celou situaci právě nový šéftrenér mládeže Patrik Horák.

 

 

XPS NETWORK-DALŠÍ BONUS K PROGRAMU PODPORY Č. 6

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');